logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

     Już tradycyjnie 30 maja w Lubaniu odbył się, przeznaczony dla uczniów klas szóstych, Wojewódzki Konkurs „Polska i Polacy w czasie II wojny światowej”. Każda szkoła mogła zgłosić dwóch uczestników wyłonionych spośród uczestników etapu szkolnego. Naszą szkołę reprezentowali Patryk Talar i Artur Żołądkowski. To ci uczniowie najlepiej zgłębili wiedzę dotyczącą największego konfliktu XX wieku, a dokładnie wojny obronnej Polski w 1939 roku, walki Polaków na frontach całego świata, zbrodni katyńskiej i zagłady Żydów. Poznali działalność państwa podziemnego, Armii Krajowej i Szarych Szeregów, ważne postaci i bohaterów tamtych czasów.

     Podczas konkursu zadaniem uczestników było rozwiązanie testu przygotowanego przez pracowników poznańskiego IPN. Regulamin konkursu zakładał wyłonienie 10 najlepszych, którzy otrzymywali tytuł laureata. W tym zacnym gronie znalazł się Patryk Talar, który już po raz trzeci mierzył się z tym konkursem. Tym razem skutecznie. Wielki sukces młodego pasjonata i znawcy historii nagrodzony tytułem laureata i nagrodami rzeczowymi nie byłby możliwy, gdyby nie tytaniczna kilkumiesięczna praca młodego historyka pod czujnym okiem nauczycielki - Barbary Surdyk.

     Wynik Patryka to również dowód, że młodzi ludzie w Skokach interesują się historią i chętnie pogłębiają swoją wiedzę, dzięki czemu mogą cieszyć się z lauru najlepszych w Wielkopolsce. Cieszymy się bardzo z sukcesu naszego ucznia, gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w nowej szkole.

Barbara Surdyk

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : sobota, 1 grudzień 2018
2
Data : niedziela, 2 grudzień 2018
3
4
5
6
7
8
Data : sobota, 8 grudzień 2018
9
Data : niedziela, 9 grudzień 2018
10
11
12
13
14
15
Data : sobota, 15 grudzień 2018
16
Data : niedziela, 16 grudzień 2018
17
18
19
20
21
22
Data : sobota, 22 grudzień 2018
23
Data : niedziela, 23 grudzień 2018
24
25
26
27
28
29
Data : sobota, 29 grudzień 2018
30
Data : niedziela, 30 grudzień 2018
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

Dojazd do Nas


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 52

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 53

Deprecated: Non-static method PhocaMapsIcon::getIconData() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/administrator/components/com_phocamaps/helpers/phocamapsmap.php on line 461


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php on line 24

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.