logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

Kopciuszek     W tym roku na uczniów naszej szkoły czekała prawdziwa niespodzianka. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się premiera spektaklu „Kopciuszek” w wykonaniu nauczycieli.

     Przedstawienie odbyło się w trzech odsłonach. 12 października aktorzy wystąpili dla lokalnej społeczności, która licznie odpowiedziała na zaproszenie, natomiast 13 października odbyły się występy, które podziwiali uczniowie naszej szkoły, przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego im. Kubusia Puchatka w Skokach oraz zacni reprezentanci miasta. Było to wyjątkowe przedstawienie, ponieważ nauczyciele po raz pierwszy wcielili się w baśniowe role. Mimo że aktorom oczekującym za kulisami udzielała się trema, występ był brawurowy.

Zobacz więcej zdjęć: Kopciuszek

Utalentowani aktorzy: Estera Kruszka, Renata Martyńska, Paulina Mączyńska, Paulina Jeske, Marzena Warzbińska, Jowita Maćkowiak, Agata Orzechowska oraz Krzysztof Gapiński dali popis swoich możliwości. Dzieci, dorośli oraz zaproszeni goście żywiołowo reagowali na popisy kolejnych wykonawców. Barwne, oryginalne kostiumy wprost z Teatru Wielkiego w Poznaniu oraz niekonwencjonalny warsztat aktorski sprawił, że zarówno widzom, jak i „aktorom” towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Publiczność, jak wulkan wybuchała  gromkim śmiechem. Wszyscy obecni bawili się znakomicie. Oprawa plastyczna i muzyczna, skrzętnie przemyślana przez dusze artystyczne grona pedagogicznego, nadała wyjątkowego smaku całemu przedsięwzięciu.

Przygotowanie imprezy wymagało wielu starań i zabiegów, ale było warto. Nie ma bowiem nic cenniejszego niż beztroski uśmiech na twarzy. I wiek nie ma tu żadnego znaczenia…

Renata Martyńska

Kalendarz wydarzeń

Listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
Data : sobota, 3 listopad 2018
4
Data : niedziela, 4 listopad 2018
5
6
7
8
9
10
Data : sobota, 10 listopad 2018
11
Data : niedziela, 11 listopad 2018
12
13
14
15
16
17
Data : sobota, 17 listopad 2018
18
Data : niedziela, 18 listopad 2018
19
20
21
22
23
24
Data : sobota, 24 listopad 2018
25
Data : niedziela, 25 listopad 2018
26
27
28
29
30

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

Dojazd do Nas

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.