logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2015-2016

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

american day27     14 grudnia w naszej szkole odbył się dzień amerykański, przygotowany przez nauczycielki języka angielskiego. Przygotowując się do tego dnia dzieci miały możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu języka angielskiego oraz kultury i geografii Stanów Zjednoczonych. Impreza uczyła też szacunku i tolerancji wobec innych narodowości.

Zobacz więcej zdjęć: american_day16

Na szkolnym korytarzu powstała wystawa składająca się z kolorowych plakatów wykonanych przez poszczególne klasy. Można było też zapoznać się ze sławnymi postaciami oraz miejscami, których opisy znajdowały się na stolikach. W sali językowej uczniowie oglądali prezentacje multimedialne o USA oraz śpiewali amerykańskie piosenki, a w innych salach eksponowano elementy kultury amerykańskiej. Przedstawiciele klas wzięli udział w konkursie wiedzy o Ameryce.
     Dyplomami wyróżniono klasy: 4b, 5b, 5c i 6b. Dyplomy za najlepsze przebrania otrzymali: Dawid Bartkowiak, Rafał Jarzębowski, Kacper Połczyński, Olga Kujawa, Jagoda Łuczak oraz Alicja Rojtek. To dzięki nim i innym przebranym dzieciom mogliśmy tego dnia gościć w naszej szkole takie postaci jak: Donald Trump z ochroniarzem, Myszka Miki, Marylin Monroe, Neil Armstrong, Barack Obama, słynny amerykański koszykarz, kowboje, księżniczki, a nawet Statuę Wolności i wiele innych. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

                                                                                      Justyna Grzegorzewska

Kalendarz wydarzeń

Maj 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : piątek, 1 maj 2020
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Data : środa, 27 maj 2020
28
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.