logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2015-2016

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

zakonczenie roku 20175     Podczas akademii podsumowano rok szkolny 2016/2017. Dyrektor Wiesław Berendt na forum szkoły pogratulował i wręczył świadectwa najlepszym uczniom.
ŚWIADECTWA Z WYRÓŻNIENIEM OTRZYMALI:
klasa 4A - Amelia Glapa, Szymon Kruś, Kinga Kucharska, Julia Loręcka, Mikołaj Łukasik, Julia Płaczkowska, Jakub Rychlicki, Maciej Więckowski, Maria Wojtaś;
klasa 4 B - Aleksandra Grynia, Mateusz Kaczmarek, Kamil Kamiński, Gabriela Kiszka, Olga Kujawa, Wiktoria Łęc, Jagoda Łuczak, Aleksandra Markiewicz, Mateusz Siuchniński, Krzysztof Stefan, Wiktoria Szczepaniak, Zuzanna Szkaradkiewicz;
klasa 4 C - Paulina  Adrych, Oskar Bolewski, Aleksandra Dolatowska, Tomasz Komasiński, Jan Maciąg, Urszula Nowaczkiewicz, Anna Pol, Alicja Rojtek, Szymon Serba, Antonina Zdanowska;
klasa 5 B: Dawid Bartkowiak, Artur Cibail, Sebastian Czerwiński, Szymon Gramza, Maja Jankowska, Rafał Jarzębowski, Julia Konrad, Bartosz Malczewski, Marcin Nogajewski, Kacper Połczyński, Oliwia Rożnowska, Klaudia Stefańska, Wiktoria Stożek, Michał Szklennik, Kinga Szymkowiak, Oliwia Wardak, Alan Witkowski;
klasa 5 C: Martyna Miłoszewska, Gracjan Sikora, Wiktoria Siódmiak, Karolina Skwierzyńska, Kornelia Strojna.
klasa 6 A: Kinga Kaczmarek, Natalia Kmieć, Olimpia Łączyńska, Oliwia Łączyńska, Filip Maciąg, Zuzanna Magda, Paweł Sierakowski, Sara Słomińska, Oliwier Stożek, Zofia Teofilewska, Wojciech Tyll, Aleks Urbaniak, Eliza Wilkosz.
klasa 6 B: Marianna Dukszta, Adam Frąckowiak, Oliwia Fredrych, Maria Gąsecka, Albert Grzegorzewski, Mateusz Kulus, Julia Łęc.
klasa 6 C: Kinga Bejma, Alicja Fliszkiewicz, Dagmara Futro, Martyna Loręcka, Adrian Płażalski, Alan Sygnecki, Martyna Wieczorek;
klasa 6 D: Oskar Zięta;
klasa 6 E: Dominika Mendel.
     Najlepszych uczniów spotkała dodatkowa nagroda w postaci atrakcyjnej wycieczki ufundowanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Skoki -  Tadeusza Kłosa. Z tej niespodzianki 18 lipca skorzystało czterdzieścioro dzieci, które osiągnęły bardzo dobre lub wzorowe zachowanie i wysoką średnią ocen.
     Wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkim Naszym Uczniom życzymy udanych, bezpiecznych i niezapomnianych wakacji!

Renata Stróżewska

Zobacz więcej zdjęć: zakonczenie_roku_2017

Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.