logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

wizyta3    6 października 2017 r. gościliśmy w naszej szkole native speaker’a - Annette Dorey. W ramach współpracy z Polsko - Amerykańską Fundacją Wolności i przystąpienia do programu „English Teaching” skorzystaliśmy z możliwości zaproszenia do nas Amerykanki, która w piątek, 6 października, przeprowadziła lekcje z uczniami naszej szkoły. Zajęcia ukierunkowane były na zachęcenie uczniów do mówienia, przełamania bariery strachu i wzmocnienia poczucia własnej wartości poprzez możliwość wypowiadania się w języku angielskim. Annette podczas swoich zajęć pokazywała zarówno uczniom jak i nauczycielom języka angielskiego ćwiczenia, zadania oraz gry, dzięki którym język angielski może być przyswajany w bardzo efektywny sposób.

Zobacz więcej zdjęć: wizyta

Uczniowie bardzo chętnie współpracowali na zajęciach, byli otwarci, ciekawi i z zapałem podchodzili do powierzonych im zadań. Dużą radość sprawiła im możliwość obcowania z językiem angielskim (w jego amerykańskiej odsłonie). Dzień upłynął nam w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze.
     Wizyta Annette Dorey była początkiem naszej współpracy z Polsko- Amerykańską Fundacją Wolności. Jeden z jej przewodnich programów „English Teaching” inicjuje i wspiera działania na rzecz promocji języka angielskiego oraz poprawy poziomu jego nauczania wśród dzieci i młodzieży z małych miast i wsi. Tym samym służy wyrównywaniu ich szans edukacyjnych.

Magdalena Jeske

Kalendarz wydarzeń

Luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
Data : sobota, 2 luty 2019
3
Data : niedziela, 3 luty 2019
4
5
6
7
8
9
Data : sobota, 9 luty 2019
10
Data : niedziela, 10 luty 2019
11
12
13
14
15
16
Data : sobota, 16 luty 2019
17
Data : niedziela, 17 luty 2019
18
19
20
21
22
23
Data : sobota, 23 luty 2019
24
Data : niedziela, 24 luty 2019
25
26
27
28

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

Dojazd do Nas


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 52

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 53

Deprecated: Non-static method PhocaMapsIcon::getIconData() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/administrator/components/com_phocamaps/helpers/phocamapsmap.php on line 461


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php on line 24

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.