logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

porozumienie     Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu obejmuje patronatem naukowym Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Skokach. Nauczyciele akademiccy podzielą się swoim doświadczeniem dydaktycznym oraz umożliwią uczniom naszej szkoły realizację zajęć dydaktycznych w swojej siedzibie. 13 XI podpisano porozumienie o współpracy.
     Formalności dokonał dyrektor placówki mgr Wiesław Berendt, podpisując umowę z Prof. dr. hab. Cezarym Mądrzakiem, reprezentowanym przez Panią dr Monikę Gąsecką, która występowała w imieniu władz uczelnianych. Dyrektor nie krył radości z faktu, że opieką naukową nad uczniami naszej szkoły objął UP, uczelnia słynąca z bardzo dobrej jakości kształcenia i znakomitej kadry naukowo-dydaktycznej. - Wierzymy, że współpraca z uczelnią przyczyni się do podnoszenia poziomu wiedzy i umiejętności uczniów - wyraził nadzieję Wiesław Berendt.

Zobacz więcej zdjęc: Uniwersytet Przyrodniczy

Koordynatorem patronatu z ramienia uczelni jest dr Gąsecka, zaś ze strony szkoły mgr Robert Dorawa. Współpraca ma polegać m.in. na organizowaniu zajęć warsztatowych na terenie uczelni, sprawowaniu nadzoru merytorycznego nad badaniami i pisaniem prac konkursowych (Olimpiada Biologiczna, Olimpiada Ekologiczna), udziale uczniów w Festiwalu Nauki i Sztuki oraz innych imprezach popularno-naukowych organizowanych przez uczelnię. Partnerstwo obu placówek przyczyni się ponadto do zaprezentowania uczniom oferty naukowo-dydaktycznej uczelni i kreowania jej pozytywnego wizerunku w szkole oraz poza jej terenem. Współpraca będzie się odbywać na zasadzie non profit, a umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Renata Stróżewska

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
Data : sobota, 5 styczeń 2019
6
Data : niedziela, 6 styczeń 2019
7
8
9
10
11
12
Data : sobota, 12 styczeń 2019
13
Data : niedziela, 13 styczeń 2019
14
15
16
17
18
19
Data : sobota, 19 styczeń 2019
20
Data : niedziela, 20 styczeń 2019
21
22
23
24
25
26
Data : sobota, 26 styczeń 2019
27
Data : niedziela, 27 styczeń 2019
28
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

Dojazd do Nas


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 52

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 53

Deprecated: Non-static method PhocaMapsIcon::getIconData() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/administrator/components/com_phocamaps/helpers/phocamapsmap.php on line 461


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php on line 24

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.