logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2015-2016

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

Piłka siatkowa plażowa     8 maja na boiskach piaskowych naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt. W turnieju rywalizowało 10 drużyn z pięciu szkół: Damasławka, Rąbczyna, Żelic, Wągrowca i Skoków. Naszą szkołę reprezentowały zespoły, które w Mistrzostwach Szkoły zajęły I i II miejsce: Magdalena Kaczmarek i Zuzanna Szczepaniak – opiekun Elżbieta Chojnacka oraz Wiktoria Gądysiak i Julia Przybylska – opiekun Hanna Węglewska. Turniej rozegrany został systemem brazylijskim. Po rozegraniu 22 spotkań zwycięzcą zawodów zostały zawodniczki naszej szkoły: Magdalena Kaczmarek i Zuzanna Szczepaniak. Na drugim miejscu uplasowały się siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Wągrowcu, a na trzecim z Gimnazjum nr 3 Gminy Wągrowiec w Rąbczynie. Mistrzynie powiatu będą reprezentować nas w rozgrywkach finału wojewódzkiego 25 maja, które odbędą się w Pile.

Zobacz więcej zdjęć: pilka_plazowa

     Następnego dnia, również na boiskach naszej szkoły, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców. W turnieju brało udział 7 zespołów z czterech szkół: Damasławka, Rąbczyna, Wągrowca i Skoków. Gospodarzy reprezentowały dwa zespoły: Piotr Łuczak i Bartosz Sierzchuła oraz Jakub Kujawa i Dawid Sznajder. Podobnie jak w turnieju dziewcząt, rozgrywki zostały przeprowadzone systemem brazylijskim. Zwycięzcą turnieju zostali nasi uczniowie Piotr Łuczak i Bartosz Sierzchuła, na drugim miejscu uplasowali się ich młodsi koledzy: Jakub Kujawa i Dawid Sznajder, a na trzecim zawodnicy z Gimnazjum nr 3 Gminy Wągrowiec w Rąbczynie. Opiekunem obu naszych zespołów jest Wiesław Sierzchuła.

Elżbieta Chojnacka

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Data : czwartek, 11 czerwiec 2020
12
Data : piątek, 12 czerwiec 2020
13
Data : sobota, 13 czerwiec 2020
14
Data : niedziela, 14 czerwiec 2020
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
Data : czwartek, 25 czerwiec 2020
27
28
29
30

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.