logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2015-2016

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

DSC00427   28 czerwca 2018 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli Beaty Babrakowskiej, Alicji Kramer, Natalii Klimas, Marzeny Warzbińskiej oraz niżej podpisanej, udali się na wycieczkę do miejscowości nadbałtyckich, aby podziwiać piękno nadmorskiego krajobrazu.
   Ustronie Morskie powitało nas piękną słoneczną pogodą. Smaczne lody, sklepiki z pamiątkami i przede wszystkim urokliwa plaża sprawiły, że poczuliśmy iście wakacyjny klimat. Nie mniej zauroczył nas Kołobrzeg – molo, port, latarnia morska i wiele innych ciekawych miejsc, z których słynie ta turystyczno– uzdrowiskowa miejscowość. Po kąpieli słonecznej i wodnej stóp, uczestnicy wycieczki zostali zaproszeni na obiad do McDonalda. Dzień szybko minął.

Zobacz więcej zdjęć: wycieczka_Kolobrzeg

  Uczniowie pełni wrażeń, muśnięci nadmorską opalenizną, zapewne zmęczeni, ale bogatsi o nowe przeżycia wrócili do domów. Podczas wycieczki byli zdyscyplinowani i przestrzegali zasad bezpieczeństwa, za co należy się im pochwała.
     To była pierwsza, ale nie ostatnia wakacyjna wycieczka naszych uczniów, którzy wraz ze swoimi nauczycielami poznają rozmaite atrakcje.

Estera Kruszka

Kalendarz wydarzeń

Październik 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Data : piątek, 16 październik 2020
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.