logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2020-2021

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

hospicjum 2018     Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, zwłaszcza dla ludzi samotnych, chorych i cierpiących. Dlatego uczniowie – wolontariusze naszej szkoły: Karolina Nowak, Paulina Kawczyńska, Inez Sikora, Karla Orlowski, Paulina Kubicka, Alicja Fliszkiewicz i Łukasz Chojnacki 18 grudnia udali się do Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu z programem słowno – muzycznym z okazji zbliżających się świąt.

Nasi uczniowie swoją interpretacją tekstów poruszyli serca chorych oraz pracowników placówki. Słuchający mogli, choć na chwilę oderwać się od trudów dnia codziennego. Nie kryli wzruszenia słysząc ciepłe, pełne treści i otuchy słowa wybrzmiewające przy dźwiękach polskich kolęd. Wszystkich ogarnęła świąteczna atmosfera. Po przedstawieniu trzecioklasiści przygotowali mały, słodki poczęstunek i wręczyli chorym drobne, świąteczne upominki. Otrzymali gorące podziękowania i słowa uznania od pacjentów oraz personelu medycznego Hospicjum. To był dzień pełen emocji i nowych doświadczeń. Z pewnością na długo pozostanie on w pamięci i sercach naszych uczniów.

Elżbieta Chojnacka

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : piątek, 1 styczeń 2021
2
Data : sobota, 2 styczeń 2021
3
Data : niedziela, 3 styczeń 2021
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Data : czwartek, 28 styczeń 2021
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.