logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2015-2016

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

DSC08895     Od września w naszej szkole realizowany był projekt "Baśniowa szkoła", w którym uczestniczyli uczniowie klas 1-4. Koordynatorem projektu była biblioteka szkolna. We wrześniu uczniowie zapoznali się z prezentacją multimedialną o twórczości baśniopisarzy oraz poznali wybrane przez wychowawczynie bajki i baśnie. W październiku uczniowie klas I i II uczestniczyli w konkursie plastycznym "Baśń oczami dziecka", natomiast uczniowie klasy trzeciej i klas czwartych sprawdzili swoją wiedzę w konkursie "Baśnie znane i lubiane".

Zobacz więcej zdjęć: Dziewczynka z zapałkami

W listopadzie odbył się turniej "Jeden z dziesięciu". Zwycięzca turnieju, Szymon Kmieć, otrzymał tytuł Mistrza Baśni. W grudniu, pierwszoklasistów odwiedzili baśniowi bohaterowie, by zweryfikować znajomość poznanych utworów. Podsumowaniem projektu było przedstawienie,,Dziewczynka z zapałkami“, przygotowane na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. Uczniowie naszej szkoły swoim wzruszającym wystąpieniem przypomnieli młodym widzom, jakie wartości są ważne w życiu, szczególnie w okresie świątecznym. Przedstawienie przygotowały panie: Jowita Maćkowiak i Marika Wesołowska. Dekoracje stworzyła p. Małgorzata Zaganiaczyk.

Jowita Maćkowiak

Kalendarz wydarzeń

Październik 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Data : piątek, 16 październik 2020
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.