logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2015-2016

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

20190215 114709     15 lutego br. dziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w siedemnastej edycji konkursu językowego zorganizowanego i przeprowadzonego przez Zespół Szkół im. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. Nasi szkolni lingwiści, uczniowie trzecich klas oddziału gimnazjalnego reprezentowali skocką szkołę w dwóch dziedzinach. Pierwszy skład: Małgorzata Kubicka, Paulina Kubicka, Patryk Sadowski, Sergiusz Widziński i Oliwia Wójcik popisywał się znajomością  języka angielskiego. Drugi natomiast: Łukasz Chojnacki, Jakub Kujawa, Karla Orlowski, Dawid Sznajder i Wiktoria Urbaniak - języka niemieckiego.

 

Zobacz więcej zdjęć: XVII_Konkurs_Jezykowy

Wszyscy przeszli pomyślnie szkolne eliminacje konkursu przeprowadzone wśród uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich klas gimnazjum. Z najwyższymi notami reprezentowali oni naszą szkolną społeczność w Bolechowie, gdzie stanęli w szranki ze swoimi rówieśnikami ze szkół w Kicinie, Czerwonaku, dwóch szkół z Murowanej Gośliny oraz z gospodarzami. Konkurs składający się z dwóch części: pisemnej i ustnej najpomyślniej zakończył się dla Karli Orlowski, uczennicy klasy 3b oddziału gimnazjum, która zajęła II miejsce w kategorii języka niemieckiego. Pozostali uczestnicy otarli się o podium i zdobyli bezcenne doświadczenia, które z pewnością zaowocują w ich dalszej edukacji.
     Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Renata Królczyk

Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.