logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

pp3     W ramach corocznej kampanii profilaktycznej nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu edukacyjnego pt. „Narkotyki jasna sprawa, droga bezpowrotna jest gwarantowana”, który trwał od listopada 2018 r. do marca 2019 r. pod czujnym okiem koordynatorek: Beaty Babrakowskiej, Alicji Kramer oraz Pauliny Marszewskiej. Każdej organizowanej przez nas akcji przyświeca inne hasło, ale zawsze cel mamy jeden. Uświadamiać, uwrażliwiać środowisko szkolne, społeczne na problemy związane z uzależnieniami oraz promować zdrowy styl życia.
     Zaangażowanie naszych uczniów w konkursy profilaktyczne przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Dlatego też nie przyznano poszczególnych miejsc, a wyróżniono liczną grupę osób w konkursie na pracę plastyczną w klasach 1-3, w konkursie na rymowane hasło profilaktyczne dla klas 4-6 oraz na prezentację multimedialną dla klas 7-8. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zobacz więcej zdjęć: projekt_profilaktyka


     Na podsumowanie projektu nasi uczniowie zaprezentowali bardzo interesującą, pełną wrażliwości, budzącą do refleksji część artystyczną pt. „Tato wróć”. Wartości takie jak: rodzina, zdrowie, miłość, przyjaźń, nadzieja i wiara, które są fundamentem naszego życia, towarzyszyły uczestnikom podczas całego przedstawienia profilaktycznego. Każda piosenka w wykonaniu uczniów oraz wspaniała gra aktorska  wywoływała wiele emocji, skłaniała do zadumy oraz wprowadzała w szczególny nastrój.

Paulina Marszewska

Kalendarz wydarzeń

Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
Data : sobota, 2 marzec 2019
3
Data : niedziela, 3 marzec 2019
4
5
6
7
8
9
Data : sobota, 9 marzec 2019
10
Data : niedziela, 10 marzec 2019
11
12
13
14
15
16
Data : sobota, 16 marzec 2019
17
Data : niedziela, 17 marzec 2019
18
19
20
21
22
23
Data : sobota, 23 marzec 2019
24
Data : niedziela, 24 marzec 2019
25
26
27
28
29
30
Data : sobota, 30 marzec 2019
31
Data : niedziela, 31 marzec 2019

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

Dojazd do Nas


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 52

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 53

Deprecated: Non-static method PhocaMapsIcon::getIconData() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/administrator/components/com_phocamaps/helpers/phocamapsmap.php on line 461


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php on line 24

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.