logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

o 2019     Rywalizacja to skuteczny bodziec, który można wykorzystać jako środek pobudzania uczniów do lepszej pracy związanej z nauką szkolną. Rozbudzane w ten sposób zainteresowania i współpraca uczniów i nauczycieli przyniosły następujące sukcesy:
I i II m. w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach - Szymon Cibail, Dawid Laube, Maciej Więckowski i Jagna Kaliska oraz starsza drużyna, w składzie: Artur Cibail, Mateusz Kamiński oraz  Natalia Kmieć
I m. w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej (dziewczęta i chłoppcy) - Julia Przybylska, Nicole Przybylska, Roksana Dudkiewicz, Wiktoria Gądysiak, Małgorzata Gorońska, Izabela Dobska, Wiktoria Markwitz, Wiktoria Krych, Oliwia Wójcik; Daniel Maćkowiak, Jakub Podraza, Mateusz Kamiński, Kacper Mocny, Dawid Sznajder, Jakub Kujawa, Michał Przywarski, Adam Frąckowiak, Dawid Wojtkowiak, Dawid Bartkowiak, Sebastian Czerwiński.


III m. w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej Chłopców - Daniel Maćkowiak, Jakub Podraza, Mateusz Kamiński, Kacper Mocny, Dawid Sznajder, Jakub Kujawa, Michał Przywarski, Dawid Wojtkowiak, Dawid Bartkowiak, Sebastian Czerwiński.
II m. w XXIV Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Złoty klon” w Łeknie – Olga Kujawa
I i II m. w Prezentacjach Poezji Obcojęzycznej „Świat poezją malowany” w Bolechowie - Klaudia Przykucka, Inez Sikora
Laureatki XI Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski - Paulina Kubicka i Angelika Wysocka
II i III m. w XII Konkursie Recytatorskim „Głos Poezji” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Skokach – II m. Karolina Nowak i Łukasz Chojnacki, III m. Kinga Szymkowiak i Wiktoria Urbaniak
III m. w Mikołajkowym Turnieju Bocci w Poznaniu - Natalia Stajkowska, Małgorzata Kędziora i Kacper Gorząd
III m. w Finale Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego w Gnieźnie – Dagmara Futro
III i IV m. w VIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Żelicach - Paulina Kubicka i Oliwia Wójcik, IV m. Sebastian Czerwiński i Rafał Jarzębowski
I i II m. w XVIII Wojewódzkim Ekologicznym Konkursie Plastycznym pt. „Ekoimpresje 2018” w Wągrowcu - Dagmara Futro, Albert Grzegorzewski
II m. w XVII Konkursie Językowym - Bolechowo’ 2019 (j.niemiecki) - Karla Orlowski
I, II i III m. w VI Powiatowym Konkursie Języków Obcych w Wągrowcu – (j.niemiecki) I m. Karla Orlowski, III m. Wiktoria Urbaniak; (j.angielski) II m. Paulina Kawczyńska.
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego - Paulina Kawczyńska
Laureaci powiatowego etapu XXIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce w Gołańczy – reprezentanci: Jeremiasz Burzyński, Julia Fredrych, Natasza Widzińska, Amelia Jeske, Mikołaj Kubicki, Wanda Surdyk, Jagoda Łuczak, Olga Kujawa, Szymon Serba, Rafał Jarzębowski, Marcin Nogajewski, Michał Szklennik, Kinga Bejma, Mateusz Kulus, Wojciech Tyll, Sergiusz Wojtaszek
I m. w Ogólnopolskim Konkursie o Judaizmie - Jeremiasz Burzyński, Marceli Jarzębowski, Szymon Kmieć.
I m. w Ogólnopolskim Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym we Włoszakowicach (eliminacje wielkopolskie) - Rafał Jarzębowski, Marcin Nogajewski, Michał Szklennik, Paulina Kawczyńska, Paulina Kubicka, Mateusz Kamiński.
II m. w XLVII Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno Krajoznawczym PTTK w Augustowie - Rafał Jarzębowski, Marcin Nogajewski, Michał Szklennik Paulina Kawczyńska, Paulina Kubicka, Mateusz Kamiński.
IV m. w XVIII finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” - Alicja Fliszkiewicz, Paulina Kawczyńska, Paulina Kubicka, Karla Orlowski
Laureatki Konkursu „Złota Żaba” w kategorii - j.polski - Paulina Kawczyńska i Paulina Kubicka
Laureat Konkursu Wiedzy o Regionie „Moja Wielkopolska” - Rafał Jarzębowski, wyróżnienie Michał Szklennik;
XV Otwarty Konkurs Ortograficzny o „Pióro Burmistrza”
- klasy IV-VI: II m. Krzysztof Stefan, III m. Maksymilian Śrama
- klasy VII, VIII i III gimnazjum: I m. Karolina Nowak, II m. Paulina Kawczyńska, III m. Sebastian Czerwiński
- drużyny: I m. Anita Brzezińska, Maria Gąsecka i Oliwia Fredrych; II m. Zuzanna Kubińska, Łukasz Nowak; III m. Roksana Dudkiewicz, Wiktoria Gądysiak, Małgorzata Gorońska, Nicole Przybylska, Klaudia Wanecka.
     Nasi uczniowie uczestniczyli także w konkursach szkolnych, mieli możliwość udziału w różnych akcjach, zawodach sportowych, inscenizacjach, projektach, kółkach zainteresowań, wycieczkach,  realizowali ideę samorządności, propagowali zachowania profilaktyczne, angażowali się na rzecz potrzebujących, odbywali zajęcia na uczelniach itd. Szczególnie ważne w tym roku szkolnym były obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz jubileusz stulecia Naszej Szkoły. O wszystkich ważnych wydarzeniach informujemy na naszej stronie internetowej www.szp-skoki.pl
     Serdecznie gratulujemy wszelkich sukcesów!

Renata Stróżewska

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
Data : sobota, 3 sierpień 2019
4
Data : niedziela, 4 sierpień 2019
5
6
7
8
9
10
Data : sobota, 10 sierpień 2019
11
Data : niedziela, 11 sierpień 2019
12
13
14
15
16
17
Data : sobota, 17 sierpień 2019
18
Data : niedziela, 18 sierpień 2019
19
20
21
22
23
24
Data : sobota, 24 sierpień 2019
25
Data : niedziela, 25 sierpień 2019
26
27
28
29
30
31
Data : sobota, 31 sierpień 2019

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

Dojazd do Nas

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.