logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2015-2016

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

jez     Wyjątkowe jeże zagościły w naszej szkole. Było ich całe mnóstwo, a jeden piękniejszy od drugiego. Jeże były różnorodne: płaskie, przestrzenne, malowane farbami, wyklejane różnymi fakturami, owocowe, upieczone, była nawet fotografia. Kolczaste zwierzątka były odpowiedzią na konkurs plastyczny, który dowiódł kreatywności i wrażliwości artystycznej naszych uczniów. Najpiękniejsze prace zostały przekazane na wystawę do Centrum Edukacji Leśnej w Biedrusku.

Zobacz więcej zdjęć: jez


     Komisja konkursowa wyróżniła najpiękniejsze z najpiękniejszych. Ich autorami byli: Kubicki Błażej, Julia Kowalewska, Dorian Filipowski, Paweł Zienkowicz, Andrzejewski Marcin, Dawid Domański, Zuzanna Tyll, Amelia Kiszka, Adrian Kroenke, Szymon Kmieć Szymon, Mateusz Szymaś, Vanessa Łapińska, Wiktoria Łęc, Aleksandra, Mateusz Kaczmarek, Adam Kmiecik, Oliwia Kulus, Nicola Rożewicz, Szymon Serba, Paulina Frachanowska, Zuzanna Sierzchuła, Maja Deminiak, Mikołaj Deminiak, Patrycja Skwierzyńska, Ziemowit Przywarty, Karolina Bejma.

Małgorzata Zaganiaczyk

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Data : czwartek, 11 czerwiec 2020
12
Data : piątek, 12 czerwiec 2020
13
Data : sobota, 13 czerwiec 2020
14
Data : niedziela, 14 czerwiec 2020
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
Data : czwartek, 25 czerwiec 2020
27
28
29
30

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.