logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

     W ostatnim tygodniu września odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach PrzełajowychW rywalizacji wzięły udział 224 osoby (98 dziewcząt i 126 chłopców).Wszyscy uczestnicy mieli do pokonania dystans ok. 500 m. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymają pamiątkowe medale.

Klasyfikacja końcowa:

Klasa IV

Dziewczęta                                                              Chłopcy
I.m Rozalia Podraza                                                I.m Jakub Rozmiarek
II.m Kaja Sękowska                                                 II.m Mateusz Piela
III.m Gabryiela Frontczak                                      III.m Mikołaj Jankowski

Klasa V

Dziewczęta                                                              Chłopcy
I.m Marianna Korczak                                           I.m Marceli Jarzębowski
II.m Anastazja Balcer                                            II.m Filip Cabański
III.m Oliwia Sękowska                                          III.m Michał Springer

Klasa VI

Dziewczęta                                                              Chłopcy
I.m Amelia Jeske                                                     I.m Jakub Tyll
II.m Jagoda Trzęsimiech                                        II.m Dawid Obst
III.m Dominika Kamińska                                      III.m Filip Urbaniak

Klasa VII

Dziewczęta                                                              Chłopcy
I.m Aleksandra Markiewicz                                  I.m Mateusz Kaczmarek
II.m Agata Dobska                                                  II.m Bartosz Piela
III.m Gabriela Kiszka                                              III.m Fabian Wołkow

Klasa VIII

Dziewczęta                                                              Chłopcy
I.m Martyna Tronina                                              I.m Karol Korczak
II.m Oliwia Wardak                                                II.m Mikołaj Bartkowiak
III.m Martyna Kaczyńska                                      III.m Kacper Jarzembowski

     Wszystkim uczestnikom gratulujemy ambitnej rywalizacji w duchu fair play.

Hanna Węglewska

Kalendarz wydarzeń

Październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
Data : sobota, 5 październik 2019
6
Data : niedziela, 6 październik 2019
7
8
9
10
11
12
Data : sobota, 12 październik 2019
13
Data : niedziela, 13 październik 2019
14
15
16
17
18
19
Data : sobota, 19 październik 2019
20
Data : niedziela, 20 październik 2019
21
22
23
24
25
26
Data : sobota, 26 październik 2019
27
Data : niedziela, 27 październik 2019
28
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

Dojazd do Nas

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.