logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

wizyta3    6 października 2017 r. gościliśmy w naszej szkole native speaker’a - Annette Dorey. W ramach współpracy z Polsko - Amerykańską Fundacją Wolności i przystąpienia do programu „English Teaching” skorzystaliśmy z możliwości zaproszenia do nas Amerykanki, która w piątek, 6 października, przeprowadziła lekcje z uczniami naszej szkoły. Zajęcia ukierunkowane były na zachęcenie uczniów do mówienia, przełamania bariery strachu i wzmocnienia poczucia własnej wartości poprzez możliwość wypowiadania się w języku angielskim. Annette podczas swoich zajęć pokazywała zarówno uczniom jak i nauczycielom języka angielskiego ćwiczenia, zadania oraz gry, dzięki którym język angielski może być przyswajany w bardzo efektywny sposób.

Zobacz więcej zdjęć: wizyta

Uczniowie bardzo chętnie współpracowali na zajęciach, byli otwarci, ciekawi i z zapałem podchodzili do powierzonych im zadań. Dużą radość sprawiła im możliwość obcowania z językiem angielskim (w jego amerykańskiej odsłonie). Dzień upłynął nam w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze.
     Wizyta Annette Dorey była początkiem naszej współpracy z Polsko- Amerykańską Fundacją Wolności. Jeden z jej przewodnich programów „English Teaching” inicjuje i wspiera działania na rzecz promocji języka angielskiego oraz poprawy poziomu jego nauczania wśród dzieci i młodzieży z małych miast i wsi. Tym samym służy wyrównywaniu ich szans edukacyjnych.

Magdalena Jeske


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/biurotec/domains/szp-skoki.pl/public_html/modules/mod_cookiesaccept/mod_cookiesaccept.php on line 24

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.