Dla Rodziców

 

logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

Komisja Rewizyjna Rady Rodziców:

  1. Wiesława Markwitz - Przewodniczący
  2. Anna Maciąg
  3. Maria Kulus

 

Prezydium Rady Rodziców 2017/2018:

  1. Jacek Dukszta - Przewodniczący
  2. Magdalena Kubicka - Zastępca
  3. Adrianna Urbaniak - Sekretarz
  4. Małgorzata Szymańska - Skarbnik
  5. Katarzyna Laube
  6. Urszula Kubicka
  7. Magdalena Frąckowiak
  8. Alicja Milibrand
  9. Magdalena Bartkowiak
  10. Katarzyna Łuczak
  11. Małgorzata Dziurka
  12. Magdalena Jarzębowska
  13. Joanna Andrzejewska
  14. Zbigniew Kubicki

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

1. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

- w klasach 4: Artur Cibail – wyróżnienie

- w klasach 5: Aleks Urbaniak - wyróżnienie

- w klasach 6: Paulina Kubicka – wyróżnienie                                         

2. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim tytuł laureata uzyskali: Martyna Kubiak, Szymon Kubiak i Patryk Talar. Tytuł finalisty uzyskał Artur Żołądkowski.

3. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce nasi reprezentanci tytuł laureata uzyskali: Paulina Kubicka, Patryk Talar, Oliwia Fredrych, Rafał Jarzębowski, Michał Szklennik.

5. W Ogólnopolskim Turnieju PTTK   I   miejsce w województwie wielkopolskim i 9 w kraju wywalczył nasz zespól w składzie: Paulina Kubicka, Paulina Kawczyńska i Rafał Jarzębowski.

6. W ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik ” nagrodę i wysoki wynik uzyskała Paulina Kawczyńska.

7. W wojewódzkim konkursie historycznym „Polska i Polacy w czasie II Wojny Światowej” tytuł laureata uzyskał Patryk Talar.

8. W powiatowym Konkursie wiedzy o Cystersach II miejsce zajęła Oliwia Fredrych a III miejsce uzyskał Mateusz Kulus.

9. Nasi uczniowie uczestniczyli również w etapie okręgowym Konkursu Przyrodniczego dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych „Rośliny i zwierzęta polskich gór” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”. III miejsce zdobył Sergiusz Widziński a IV miejsce Seweryn Janus.

10. W VIII  konkursie ekologicznym „Cały świat chce odetchnąć czystym powietrzem” wyróżnienie uzyskała Martyna Loręcka.

11. W powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym nasza drużyna zdobyła I miejsce i uczestniczyła w finale wojewódzkim. (Paulina Kawczyńska, Paulina Kubicka, Mateusz Kamiński, Mikołaj Szklarz).

Indywidualnie I miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zdobyła Paulina Kawczyńska.

12. W XVIII Powiatowych Konfrontacjach Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych „Witryna 2016” nasz zespół zdobył wyróżnienie (Tomasz Komasiński, Olga Kujawa, Aleksandra Kądzioła, Kinga Kucharska, Laura Przybysz i Jagoda Łuczak).

Sukcesy sportowe

13. Nasza drużyna zdobyła I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach.

14. IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach zdobył Artur Cibail.

15. II miejsce naszego zespołu w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

16. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców .

17. IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w BOCCI.

18. III miejsce naszej drużyny w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

19. W Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

II miejsce – Zofia Teofilewska

V miejsce – Maciej Łuczak

Drużynowo nasz zespół zdobył VII miejsce.

20. W Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym zespół dziewcząt zajął VII miejsce a chłopców IV.

21. VII miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski w Biegach na Orientację w kategorii dziewcząt i XXII w kategorii chłopców.

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

1. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

- w klasach 2:  Amelia Glapa – wyróżnienie (D.Kubicka)

- w klasach 3: Artur Cibail – wyróżnienie (A. Lubiatowska)

- w klasach 4: Aleks Urbaniak, Martyna Kubiak i Szymon Kubiak – wyróżnienie (N.Klimas)

- w klasach 5: Mateusz Kamiński i Paulina Kawczyńska – wyróżnienie

(N.Klimas)

- w klasach 6: Aleksandra Szymańska – wyróżnienie (M.Berendt)                                         

2. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim :

I miejsce w województwie uzyskały: Aleksandra Tyll i Małgorzata Surdyk.

III miejsce w województwie uzyskała  Klaudia Szwed.

IV miejsce w województwie uzyskał  Kajetan Dłużnik a Patryk Talar był finalistą tego konkursu.   (B. Surdyk)

3. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce nasi reprezentanci uzyskali następujące wyniki:

I miejsce w województwie – Oliwia Fredrych (IV), Martyna Kubiak (IV), Szymon Kubiak (IV), Paulina Kubicka (V), Małgorzata Surdyk (VI) i Alaksandra Szymańska (VI).

II miejsce w województwie – Piotr Łuczak (VI).    (B.Surdyk)

4. W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Alfik”

- I miejsce w Polsce – Szymon Kubiak klasa IV,

- II miejsce w województwie – Oliwia Fredrych (IV),

- III miejsce w województwie – Anita Brzezińska (IV),

- IV miejsce w województwie – Albert Grzegorzewski (IV),

- V miejsce w województwie – Mateusz Kulus (IV),

- III miejsce w województwie – Sergiusz Widziński (V),

- I miejsce w województwie – Małgorzata Surdyk (VI),

- II miejsce w województwie – Piotr Łuczak i Aleksandra Szymańska (VI),

- IV miejsce w województwie – Magdalena Kaczmarek (VI) (B.Surdyk)

5. W Ogólnopolskim Turnieju PTTK   II   miejsce w województwie wielkopolskim wywalczyły: Paulina Kubicka, Aleksandra Szymańska i Małgorzata Surdyk.    (B. Surdyk)

6. W ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik 2014” wyróżnienia uzyskali: Szymon Kubiak z klasy 4 (A. Szymkowiak) oraz Szymon Kruś, Alicja Rojtek i Krzysztof Stefan z klasy 2

(D. Kubicka)

7. W wojewódzkim konkursie historycznym „Polska i Polacy w okresie II Wojny Światowej” finalistami zostali Patryk Talar i Bartosz Sierzchuła.   (B. Surdyk)

8. Konkurs wojewódzki „Poezja z historią w tle” – I miejsce w województwie zdobyła Małgorzata Surdyk.  (B. Surdyk)

8. W powiatowym konkursie „ Powstanie wielkopolskie w oczach dziecka” tytuł  laureata zdobyły Edyta Malczewska (IV) i Małgorzata Surdyk (VI).   (B.Surdyk)

9. Nasi uczniowie uczestniczyli również w etapie okręgowym Konkursu Przyrodniczego dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych „Parki Narodowe w Polsce” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”. Nasi reprezentanci to: Paulina Kubiak (VI), Piotr Sawiński (VI), Bartosz Sierzchuła (VI), Aleksandra Szymańska (VI) i Małgorzata Surdyk (VI).   (M. Fertsch)

10. W VII konkursie ekologicznym „Światło, źródło życia na Ziemi” w kategorii praca plastyczna  Paulina Kubiak otrzymała nagrodę senatora Mieczysława Augustyna a Małgorzata Surdyk i Piotr Łuczak otrzymali wyróżnienia. (M.Fertsch)

11. W Powiatowym Konkursie Wiedzy  o Ruchu Drogowym nasza drużyna zdobyła I miejsce i uczestniczyła w finale wojewódzkim.

Indywidualnie I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy  o Ruchu Drogowym zdobyła Małgorzata Surdyk.   (K.Gapiński)

12. W XVII Powiatowych Konfrontacjach Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych „Witryna 2015” nasz zespół zdobył

I miejsce (Paulina Kubiak, Aleksandra Tyll, Aleksandra Szymańska, Gabriela Mistrzak, Kamila Przywarska, Oliwia Wocińska).  (Jowita Maćkowiak)

Sukcesy sportowe

13. Nasza drużyna zdobyła III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach. (W.Molińska)

14. IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach zdobył Artur Cibail. (W.Molińska)

15. Mistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. (K. Dziel)

16. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców . (J.Bojarski)

17. II miejsce naszej drużyny w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. (Bojarski/Dziel/Kramer)

18. W Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Biegach Przełajowych:

- II miejsce Krystian Konieczny i udział w finale wojewódzkim,

- III miejsce Aleksandra Szczepocka,

- IV miejsce Roksana Nowak i udział w finale wojewódzkim,

- IV miejsce Zofia Teofilewska i udział w finale wojewódzkim,

- V miejsce Sara Słomińska i udział w finale wojewódzkim. (Bojarski/Dziel/Kramer)

19. X miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski w Biegach na Orientację w kategorii dziewcząt. (K.Dziel)

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

1. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

- w klasach 2:  Kacper Połczyński - wyróżnienie

- w klasach 3: Aleks Urbaniak uzyskał wynik bardzo dobry a wyróżnienie zdobyli Martyna Kubiak i Szymon Kubiak

- w klasach 4: Paulina Kawczyńska uzyskała wynik bardzo dobry a wyróżnienie zdobyli Sergiusz Widziński, Paulina Kubicka i Klaudia Przykucka

- w klasach 5: Aleksandra Szymańska – wyróżnienie

- w klasach 6: Piotr Kawczyński i Julia Frąckowiak – wyróżnienie.

2. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim :

I miejsce w województwie uzyskali: Martyna Frąckowiak, Julia Frąckowiak i Kacper Kujawa.

III miejsce w województwie uzyskał  Kasper Grzegorzewski.

3. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce nasi reprezentanci uzyskali następujące wyniki:

I miejsce w województwie – Martyna Frąckowiak (klasa VI) i Paulina Kubicka (klasa IV).

II miejsce w województwie – Małgorzata Surdyk (klasa V).

III miejsce w województwie – Adrian Szwed (klasa VI), Patryk Talar i Sergiusz Wojtaszek (klasa IV).

4. W Ogólnopolskim Turnieju PTTK   I   miejsce w województwie wielkopolskim i udział w finale ogólnopolskim wywalczyły: Adrianna Będziecha, Weronika Rojtek i Małgorzata Surdyk.

5. W ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik 2014” wyróżnienia uzyskali: Paulina Kubicka i Dorota Konowalska.

6. Nasi uczniowie uczestniczyli również w etapie okręgowym Konkursu Przyrodniczego dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych „Skrzydlaci Mieszkańcy naszych lasów” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”. Nasi reprezentanci to: Zuzanna Szczepaniak, Aleksandra Konieczka, Weronika Rojtek, Agnieszka Pietrzak i Paulina Kubicka.

7. Nasza reprezentacja uczestniczyła również w Konkursie „Wszyscy Równi – prawa człowieka oczami dziecka” organizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

8. W Powiatowym Konkursie wiedzy o Cystersach IV miejsce zajął Adam Frąckowiak a V miejsce Paulina Kubicka.

9. W Powiatowym Konkursie Wiedzy  o Ruchu Drogowym nasza drużyna zdobyła III miejsce.

10. W Konkursie Języka angielskiego na etapie powiatowym II miejsce zajęła Patrycja Gronowicz.

11. W Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego II miejsce w kategorii klas VI uzyskała Patrycja Gronowicz a w kategorii klas V - II miejsce zdobyła Aleksandra Szymańska.

Sukcesy sportowe

12. Nasza drużyna zdobyła I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach.

13. III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach zdobył

14. Mistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt (piąte miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego),

15. Mistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców (trzecie miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego),

16. Wicemistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców,

17. Wicemistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej Chłopców,

18. III  miejsce w Powiecie Wągrowieckim w turnieju o Puchar premiera Donalda Tuska w kategorii uczniów 5 klas i młodszych.

19. Krystian Konieczny zdobył Mistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych,

20. Jan Fertsch, Filip Jarzembowski, Michał Przywarski i Dawid Sznajder- otrzymali powołanie i uczestniczyli w konsultacjach szkoleniowych organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Pile.

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013

1. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim :

I miejsce w województwie uzyskała Anna Surdyk

III miejsce w województwie uzyskał  Mateusz Pawlicki

2. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce tytuł laureata uzyskali:

- w klasach 4 : Piotr Łuczak i Małgorzata Surdyk,

- w klasach 5: Martyna Frąckowiak,

- w klasach 6: Anna Surdyk, Aleksandra Szymaś  i  Jacek Śrama.

Tytuł finalisty uzyskali: Kacper Kujawa i Adrian Szwed.

3. W Wojewódzkim Konkursie „Polacy w czasie II wojny światowej”  tytuł finalisty uzyskali:  Patryk Jankowski i Anna Surdyk.

4. W VI Edycji Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – nagrodę otrzymał Szymon Kubiak w kategorii klas drugich, a wyróżnienie otrzymali Mateusz Kamiński i Paulina Kubicka w kategorii klas trzecich.

5.  W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” wyróżnienia otrzymali:

- w klasach 2: Aleks Urbaniak, Martyna Kubiak, Adam Frąckowiak i Szymon Kubiak,

- w klasach 3: Paulina Kubicka i Mateusz Kamiński,

- w klasach 5: Piotr Kawczyński i Julia Frąckowiak,

- w klasach 6: Anna Surdyk.

6. W Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych „ Salamandra” pod hasłem „ Ptaki Polski zagrożone wyginięciem”  w etapie rejonowym :

IV miejsce uzyskała Anna Surdyk (najlepszy wynik wśród uczniów szkół podstawowych),

V miejsce uzyskali: Patryk Jankowski i Mateusz Pawlicki,

VI miejsce – Aleksandra Szymaś.

7. W Ponadgminnym Konkursie Języka Angielskiego VIII miejsce zajęła Julia Dereżyńska..

8.W Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym nasza drużyna w składzie: Kasper Grzegorzewski, Anna Surdyk i Patryk Jankowski, zdobyła III miejsce .

9. W Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Halowej chłopców II miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Sommerfeld Adrian, Jankowski Patryk, Futro Szymon, Belter Bartosz, Kubiak Krystian, Grabiszewski Michał, Kubicki Stanisław, Dąbrowski Sebastian, Jarzembowski Filip.

10. W Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej chłopców II miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły.

11. W  Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej chłopców II  miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie:  Adrian Sommerfeld, Patryk Jankowski, Bartosz Belter, Filip Stefański, Patryk Szwed, Szymon Futro, Filip Jarzembowski, Dawid Loręcki, Mikołaj Gebler, Michał Grabiszewski, Adrian Nowak.

13. W Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej dziewcząt I miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Natalia Jahnz, Magdalena Moszczyńska, Julia Nowicka, Anna Surdyk, Małgorzata Surdyk, Anna Połczyńska i Małgorzata Połczyńska.

14.  I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach zdobyła drużyna w składzie: Paweł Bartsch, Mateusz Kamiński, Anna Surdyk i Aleksandra Tyll.

15. III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach zdobył Bartosz Sierzchuła   a  IV miejsce Mateusz Kamiński.

16. II m  w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

17. IV m Aleksandry Szczepockiej oraz V m Łucji Teofilewskiej  w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych oraz ich udział w Finale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

18. IV m i VI m w Drużynowych  Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

19.IV m i VI m w Drużynowych  Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

20.  I m – Franciszek Dukszta w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

21. III m – Anna Surdyk w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

22. X m – Adrian Szwed, XVI m – Aleksandra Szymaś, XVII m Maciej Maryniocha w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach na Orientację

23. XV m w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach na Orientację Dziewcząt

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

W piątej edycji konkursu nauk przyrodniczych „Świetlik” nagrodę i wyróżnienie otrzymały 2 osoby, a wyróżnienie zdobyły 3 osoby.

W konkursie matematycznym „Kangur” wyróżnienia otrzymało: 5 osób

W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 4 uczniów uzyskało tytuł laureata

W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce 4 uczniów uzyskało tytuł laureata. Dwoje uczniów zostało finalistami tego konkursu.

W Wojewódzkim Konkursie „Kręgowce zagrożone wyginięciem” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych tytuł finalisty 1 osoba.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej  i IV miejsce  w rejonie pilskim zajęła drużyna dziewcząt.

I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Sitkowej.

I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Sitkowej.

VII miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej.

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

W piątej edycji konkursu nauk przyrodniczych „Świetlik” nagrodę i wyróżnienie otrzymały 2 osoby, a wyróżnienie zdobyły 3 osoby.

W konkursie matematycznym „Kangur” wyróżnienia otrzymało: 5 osób

W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 4 uczniów uzyskało tytuł laureata

W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce 4 uczniów uzyskało tytuł laureata. Dwoje uczniów zostało finalistami tego konkursu.

W Wojewódzkim Konkursie „Kręgowce zagrożone wyginięciem” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych tytuł finalisty 1 osoba.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej  i IV miejsce  w rejonie pilskim zajęła drużyna dziewcząt.

I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Sitkowej.

I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Sitkowej.

VII miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej.

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2010/2011

7 laureatów Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce (Edward Surdyk, Radosław Dorawa, Dariusz Dziel, Daria Szwed,
Anna Surdyk, Aleksandra Szymaś, Jacek Śrama)
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wlkp
I I miejsce w województwie wielkopolskim : Edward Surdyk – klasy VI
Laureatka - Natalia Stożek – klasy VI
Powiatowy konkurs Wiedzy o Cystersach – I miejsce Martyna Frąckowiak
Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Świetlik” wyróżnienia otrzymali:
- Edward Surdyk i Julia Wasylewicz w klasach VI
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur wyróżnienia otrzymali:
Julia Frąckowiak – klasy III
Jacek Śrama – klasy IV
I miejsce w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego „Salamandra” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
– Edward Surdyk. Udział w finale ponadwojewódzkim.
 Edward Surdyk został finalistom Etapu wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego
 II miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
IX miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego
– Blanka Kopydłowska – VIII miejsce indywidualnie, Ewelina Szamańska – VI m. indywidualnie.
XIVmiejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetowych Biegach na Orientację.
II miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetowych Biegach na Orientację:
Gasińska Karolina, Szymańska Ewelina, Bartkowiak Justyna, Krych Angelika, Kopydłowska Blanka.
 
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców i III miejsce w rejonie pilskim
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i IV miejsce w rejonie pilskim:
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej Chłopców i V miejsce w rejonie pilskim

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej Halowej.

 
I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach
I m. w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych (XVII miejsce w finale wojewódzkim)
I m. w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w indywidualnych biegach przełajowych:
Ewelina Szymańska, Blanka Kopydłowska
(XIII w finale wojewódzkim ), Mateusz Tyll (X w finale wojewódzkim).
IIm. – Radosław Dorawa
IIIm. – Michalina Krzymieniewska
Jakub Kubiński
Hubert Łukaszewski
 I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w
Indywidualnych Biegach Przełajowych
 II miejsce Eweliny Szymańskiej w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym.
 
V miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej im. Macieja Udzika „Małe Mundialito 2011” drużyny chłopców .
III miejsce w sztafecie pływackiej 4 razy 25 m w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca.
I m. – Patryk Szwed na dystansie 50 metrów stylem dowolnym
II m. – Miłosz Szwed –na dystansie 25 metrów stylem dowolnym
III m. – Bartosz Belter - na dystansie 50 metrów stylem dowolnym i klasycznym.
II miejsce drużyny chłopców w III Gminnym Turnieju Orlików o Puchar Wójta Gminy Wągrowiec w Piłce Nożnej
 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2009/2010


4 laureatów Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce ( Anna Pilaczyńska, Edward Surdyk, Radosław Dorawa, Krzysztof Pol)
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wlkp
I miejsce w województwie wielkopolskim : Weronika Pawlicka - klasy VI
Edward Surdyk – klasy V
II miejsce w województwie wielkopolskim: Natalia Stożek – klasy V
Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg – Edward Surdyk - I miejsce w województwie wielkopolskim
Powiatowy konkurs Wiedzy o Cystersach – IV miejsce Edward Surdyk
Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Świetlik” wyróżnienia otrzymali:
- Krzysztof Neldner i Anna Surdyk w klasach trzecich
- Krzysztof Pol w klasach czwartych
- Edward Surdyk i Julia Wasylewicz w klasach piątych
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur wyróżnienia otrzymali:
Aleksandra Szymaś i Krzysztof Pol.
I miejsce w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego „Salamandra” dla uczniów szkół podstawowych
i gimnazjów oraz IV miejsce w pierwszej części etapu wojewódzkiego – Edward Surdyk.
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Indywidualnych Biegach na Orientację – Mikołaj Druciarek (mistrz województwa)
IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach na Orientację – Mikołaj Druciarek,
Luiza Chudzik, Dominika Szczepaniak, Bartosz Szymaś, Edward Surdyk
IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego
– Blanka Kopydłowska, Ewelina Szamańska, Zuzanna Rychlicka, Anna Świątkowska, Denis Grabiszewski
 
I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetowych Biegach na Orientację:
Mikołaj Druciarek, Krzesimir Karczmarek, Patryk Szymkowiak
 
III miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetowych Biegach na Orientację: Luiza Chudzik,
Dominika Szczepaniak, Daria Kucz
 
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców i V miejsce w rejonie pilskim:
(Krzesimir Kaczmarek, Łukasz Rakowski, Hubert Sygnecki, Radosław Dorawa, Jakub Kubiński, Mikołaj Druciarek,
Mateusz Futro, Patryk Wojtasiak, Karol Bartach, Artur Andryszczyk, Bartosz Kuliński).
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i IV miejsce w rejonie pilskim:
Dominika Szczepaniak, Anna Świątkowska, Julia Burzyńska, Patrycja Dudzińska, Agata Herkt, Marta Kubicka, Daria Kucz,
Eliza Mieleszczuk, Wiktoria Stróżyńska, Ewelina Szymańska
 
 
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej Chłopców
( Krzesimir Kaczmarek, Łukasz Rakowski, Hubert Sygnecki, Radosław Dorawa, Jakub Kubiński,
Mikołaj Druciarek, Mateusz Futro, Patryk Stoiński)
 
 
I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach
(Patryk Bałażyk, Mateusz Tyll, Patryk Szymkowiak i Aleksandra Tyll)
W Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął
Patryk Bałażyk a III Patryk Szymkowiak.
Mateusz Tyll został mistrzem powiatu wągrowieckiego w szachach w kategorii „open”
Mateusz Tyll zajął VI miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Warcabach.
III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym – Anna Świątkowska,
Kinga Loręcka, Daria Kucz,
Dominika Szczepaniak, Luiza Chudzik, Paulina Janc
Anna Świątkowska - I miejsce indywidualne w Mistrzostwach Powiatu
Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym
IV miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym – Mikołaj Druciarek,
Łukasz Rakowski, Krzesimir Karczmarek, Bartosz Kuliński, Radosław Dorawa, Denis Grabiszewski
Ilona Borkowska – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Zuzanna Rychlicka – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Blanka Kopydłowska – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Daria Kucz – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w
Indywidualnych Biegach Przełajowych
Denis Grabiszewski – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
 
I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w
Indywidualnych Biegach Przełajowych
 
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych
Biegach Przełajowych - Kostecka Anna, Chudzik Luiza, Kopydłowska Blanka,
Kucz Daria, Szczepaniak Dominika, Andryszczyk Artur, Dorawa Radosław,
Druciarek Mikołaj, Grabiszewski Denis, Nowak Paweł, Szymaś Bartosz
 
I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej im. Macieja Udzika „Małe Mundialito 2010” drużyny chłopców,
a tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Radosław Dorawa.
Kubiński Jakub
Tyll Mateusz
Dorawa Radosław
Surdyk Edward
Szymaś Bartosz
Łukaszewski Hubert
Grabiszewski Denis
Szymkowiak Marek

 


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2008/2009
 
5 laureatów Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce (Paweł Dziekan, Piotr Dembiński, Edward Surdyk,     
Radosław Dorawa, Danuta Śmigielska) B. Surdyk
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wlkp – I miejsce Piotr Dembiński
     B. Surdyk
 
Operacja wolność – wojewódzki projekt historyczny z okazji 90-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego – 5miejsce w województwie
(Mateusz Fertach, Marcin Kruś, Maciej Kujawa, Mateusz Nowak, Agata Frąckowiak, Magda Majchrzak) B. Surdyk
 
Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg – Piotr Dembiński
- I miejsce w województwie wielkopolskim B .Surdyk
 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
- Brązowy Kangur - Krzysztof Pol
- Brązowy Kangur – Edward Surdyk, K. Gapiński
 
5 miejsce w finale wojewódzkim Turnieju Coca Cola – piłka nożna (I miejsce w powiecie i I miejsce w rejonie) A. Kramer
Mateusz Fertach , Błażej Gebler, Jakub Obst , Rafał Maciejewski , Jakub Dzikowski, Piotr Dembiński, Paweł Gruss, Radosław Dorawa,
Maciej Kujawa, Fabian Burzyński.
 
 
Mateusz Nowak – V miejsce, Denis Grabiszewski – V-miejsce, Blanka Kopydłowska – VIII miejsce, w Mistrzostwach Wielkopolski
w Indywidualnych Biegach Przałajowych K. Dziel
 
 
V miejsce drużynowo w Mistrzostwach Wielkopolski w Indywidualnych Biegach Przełajowych   
K. Dziel  
Mateusz Nowak, Denis Grabiszewski, Blanka Kopydłowska, Daria Kucz, Ilona Borkowska, Jakub Dzikowski
 
IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Sztafetowych Biegach na Orientację w kategorii chłopców
K.Dziel, Krzesimir Kaczmarek, Mikołaj Druciarek, Mateusz Nowa
 

VI miejsce drużynowo w Mistrzostwach Wielkopolski w Warcabach Klasycznych  W. Molińska (Patryk Bałażyk, Mateusz Tyll,
Patryk Szymkowiak)
 
 
IV  miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w  Indywidualnych Biegach na Orientację K.Dziel
Druciarek Mikołaj, Surdyk Edward, Szymaś Bartosz, Chudzik Luiza, Szczepaniak Dominika.
 
 
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Indywidualnych Biegach na Orientację      K. Dziel
Mikołaj Druciarek
 
 
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2007/2008
 
Paweł Dziekan, Piotr Dembiński, Edward Surdyk, Marta Szmyra, Aleksandra Samol – laureaci Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
 
Marta Szmyra - finalistka Wielkopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego
 
Aleksandra Samol - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Salamandra „Ptaki wodno-błotne Polski”
 
Marta Szmyra - wyróżnienie za udział w finale wojewódzkim Wojewódzkego Konkursu Recytatorskiego
Twórczości Adama Mickiewicza
 
Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Świetlik”
 
Krzysztof Pol - 4 miejsce w kraju, w kategorii klas II
 
Piotr Dembiński i Paweł Dziekan - 4 miejsce w kraju, w kategorii klas V
 
Joanna Kruczek - 8 miejsce w kraju, w kategorii klas VI
 
Julia Wasylewicz - 10 miejsce w kraju w kategorii klas 3
 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
 
- bardzo dobry wynik uzyskał Krzysztof Pol
 
- wyróżnienie uzyskały Marta Szmyra i Joanna Kruczek
 
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
 
- III miejsce zajął Filip Kujawa
 
- III miejsce drużynowo
 
Marta Szmyra – I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Cystersach
 
Aleksandra Samol – I miejsce w Międzygminnym Konkursie Przyrodniczym „Las i jego mieszkańcy w Polsce”
 
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania – wyróżnienia dla Romy Markiewicz z 3a i Marka Szymkowiaka z 3b
 
16 miejsce w finale wojewódzkim Turnieju Coca Cola – piłka nożna (I miejsce w powiecie i I miejsce w rejonie)
 
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej
 
II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych
 
Patryk Szymkowiak - I miejsce w kategorii juniorów w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach
 
Radosław Dorawa - II miejsce w kategorii juniorów w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Warcabach
 
III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach

Krzysztof Ołdziejewski (pedagog szkolny) - klasy 7 oraz 2 i 3 gimnazjalne.  Środkowy budynek - ostatnie piętro.

poniedziałek: 12:00 - 15:00

wtorekek: 8:00 - 10:00 i 11:00 - 15:00

piątek: 11:00 - 13:00

Beata Babrakowska (pedagog szkolny) -  klasy I-VI. Budynek pierwszy - sala 21.

poniedziałek: 8:15 - 14:00

wtorek: 10:00- 15:00

środa: 8:15 - 14:00

czwartek: 10:00 - 14:00

piątek: 7:25 - 14:00

Aneta Biedrzycka (psycholog szkolny). Środkowy budynek - 1 piętro obok pokoju nauczycielskiego.

wtorek: 8:15 - 14:00

czwartek: 11:00 - 16:00

 

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

 

sam11

 

 

Przewodniczący:

  • Małgorzata Surdyk

 

 

 

 

 

 

 

sam14

 

 

Prezydium Samorządu Uczniowskiego:

  • Zastępca - Kamil Dokuczał
  • Przewodnicząca - Małgorzata Surdyk
  • Sekretarz - Alicja Fliszkiewicz

 

 

 

 

 

poczet

 

 

 

Poczet sztandarowy: 

  • Maria Gąsecka
  • Albert Grzegorzewski
  • Oliwia Fredrych       

 

 

 

 

 

 

 

sam15

 

 

Poczet sztandarowy:

  • Kamila Przywarska
  • Piotr Łuczak
  • Wiktoria Wocińska

Kalendarium najważniejszych wydarzeń z historii szkoły:

 

7.07.1919 - Otwarcie polskiej szkoły w Skokach

1933 - Rozbudowa szkoły

1934 - 1939 - Redagowanie gazetki uczniowskiej „Promyk Skocki”, reprezentującej pisma dziecięce z Polski
na Wystawie Światowej w Belgii (Bruksela) oraz w Szwajcarii (Genewa), gdzie zdobywa wyróżnienia

1938 - Zorganizowanie „Niedzielnego Uniwersytetu” dokształcającego młodzież i dorosłych

8.09.1939 - Zamknięcie szkoły przez Wehrmacht

15.02.1945 - Reaktywowanie szkoły polskiej w Skokach

1.10.1945 - Założenie pierwszego telefonu

1.01.1946 - Otwarcie Biblioteki Gminnej z siedzibą w szkole

12.12.1947 - Doprowadzenie sieci elektrycznej

23.12.1947 - Wysłuchanie pierwszej audycji radiowej w zradiofonizowanej szkole

1960 - Zainstalowanie pierwszego telewizora

1966/67 - Pożegnanie pierwszego rocznika kształconego w cyklu ośmioletnim

24.01.1970 - Oddanie do użytku nowego skrzydła budynku, w tym 9 sal lekcyjnych, salę gimnastyczną

z szatniami i łazienkami, świetlicę i stołówkę, gabinety lekarski i dentystyczny, gabinet dyrektora,
sekretariat i bibliotekę

1971 - 1980 - Wybudowanie trzech czterorodzinnych domów nauczyciela na terenie gminy i jednego domu jednorodzinnego

1.09.1973 - Utworzenie Zbiorczej Szkoły Gminnej

26.11.1975 - Uroczyste wręczenie sztandaru

23.12.1987 - Otwarcie nowo wybudowanego pokoju nauczycielskiego

13.04.1988 - Inauguracja Miesiąca Pamięci Narodowej i „Spotkanie Pokoleń”

22.12.1988 - Otwarcie Izby Patrona

1990 - Wprowadzenie do szkoły nauki religii

1991 - Poszerzenie skali ocen - dodanie oceny 1 (niedostatecznej) i oceny 6 (celującej).
Uczniowie klas I - III otrzymują oceny opisowe

1991 – Pożegnanie odchodzącego na zasłużoną emeryturę dyrektora p. Alojzego Muszyńskiego i przekazanie funkcji
p. Stanisławowi Koczorowskiemu

10.10.1992 - Otwarcie nowego budynku szkoły tzw. klocka

1992 – Oddanie do użytku radiowęzła szkolnego. Powstanie pracowni komputerowej oraz sali do gimnastyki korekcyjnej

14.10.1993 - Pierwsze wydanie gazetki „Szkolny MISZ MASZ”, która kilka miesięcy później otrzymuje I miejsce
w konkursie na najlepsze czasopismo szkolne organizowanym przez K.O. i W. w Pile, Głos Wągrowiecki
oraz Muzeum Regionalne w Wągrowcu.

1993 - Ukończenie budowy „Zielonej Sali”, która zdobywa II miejsce w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu ZG SZS „Zróbmy to sami”

1995 - Obchody 75 - ej rocznicy polskiej szkoły w Skokach i odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci zmarłym i poległym nauczycielom,

pracownikom, uczniom.

18.11.1995 – Podpisanie umowy o trójstronnej współpracy między gminami Venhuizen (Holandia), Bardowick (Niemcy) i Skokami

16.10.1996 – Obchody 90 - tej rocznicy strajku szkolnego w Skokach

14.06.1996 - Wręczenie nowego sztandaru ufundowanego przez Radę Rodziców

13.01.1999 - Uroczyste otwarcie sali internetowej ze środków MEN

01.09.1999 - Zmiana ustroju szkolnego - powstanie sześcioklasowej szkoły podstawowej i trzyletniego gimnazjum.

Wprowadzenie nowych stopni awansu zawodowego nauczycieli: nauczyciel stażysta, kontraktowy, mianowany, dyplomowany.

1999/2000 - Zmiana nazwy oceny 2 z "miernej" na "dopuszczającą".

21.06.2000 - Pożegnanie ostatniego rocznika kształconego w cyklu ośmioletnim

05.12.2000 - Oddanie do użytku nowoczesnej, samoobsługowej kotłowni olejowej finansowanej z funduszu
ochrony środowiska i samorządu gminy

8 - 9. 06.2001 - Pierwsze Dni Projektowe – Witajcie w Integrującej się Europie

15.09.2001 - Nadanie pierwszym pedagogom w szkole i w gminie tytułu nauczyciela dyplomowanego
(mgr inż.Maria Berendt, mgr Wiesław Berendt, mgr.inż. Jolanta Eitner, mgr Renata Stróżewska)

10.04.2002 - Przeprowadzenie pierwszego sprawdzianu zewnętrznego po klasie szóstej

01.01.2002 - Wydzielenie odrębnych budynków dla szkoły podstawowej i gimnazjum

09.09.2002 - Uroczyste otwarcie hali sportowo – widowiskowej i sal lekcyjnych dla uczniów gimnazjum

04.11.2002 - Pierwsze wydanie szkolnej gazetki Gadu Gadu

12.11.2002 - Spotkanie nauczycieli z ks. biskupem Zdzisławem Fortuniakiem

31.10.2003 - Pożegnanie długoletniego dyrektora szkoły p. Stanisława Koczorowskiego
odchodzącego na emeryturę

01.11.2003 - Przekazanie na sześć miesięcy funkcji kierowania szkołą p. Wiesławowi Berendtowi

01.04.2004 - Wyłonienie, w wyniku konkursu, dyrektora szkoły - p. Wiesława Berendta

24.06.2004 – Nadanie po raz pierwszy zaszczytnego tytułu Primus Inter Pares uczennicy Magdalenie Nowak

01.09.2004 - Powierzenie funkcji wicedyrektora p. Robertowi Dorawie, powitanie w murach szkoły nowego
proboszcza ks. Karola Kaczora

2004 - 2005 - Zakończenie prac modernizacyjnych i oddanie do użytku świetlicy szkolnej, sali gimnastycznej i nowoczesnej
pracowni multimedialnej oraz pracowni komputerowej współfinansowanej przez Europejski Fundusz Społeczny.
Wymiana okien w starej części szkoły

12.04.2006 - Spotkanie ze słynną polską piosenkarką ELENI, przebywającą w Skokach
w ramach rekolekcji parafialnych,

28.04.2006 - Otwarcie 24 stanowiskowej multimedialnej pracowni do nauczania języków obcych i oddanie do użytku
wyremontowanych gabinetów: stomatologicznego, pielęgniarskiego, pedagoga szkolnego oraz sali do kształcenia zintegrowanego

31.09.2006 - Oddanie do użytku wyremontowanego sklepiku szkolnego, sali komputerowej i gabinetu kierownika gospodarczego

04.09.2006 - Uroczyste oddanie do użytku pierwszego w Gminie nowoczesnego boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną trawą,

10.11.2006 - Otwarcie Internetowego Centrum Informacji Medialnej w bibliotece szkolnej współfinansowanego
z Europejskiego Funduszu Społecznego

04.05.2007 - Oddanie do użytku wyremontowanej sali polonistycznej z kącikiem patrona, sali do kształcenia specjalnego,
nowoczesnej pracowni do przyrody oraz górnego korytarza. Ufundowanie przez Radę Rodziców wizualizera, stanowiącego
pomoc dydaktyczną do sali przyrodniczej

03.09.2007 - Oddanie do użytku wyremontowanej sali do techniki wraz z zapleczem, sali matematycznej oraz wejścia od ul.Poznańskiej

17.09.2007 - Rozpoczęcie nadbudowy dwóch klas, zaplecza oraz korytarza nad wejściem głównym

17.12.2007 - Otwarcie multimedialnej sali do wychowania komunikacyjnego ufundowanej przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile.

19.12.2007 - Zainstalowanie II Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotece szkolnej, współfinansowanego

z Europejskiego Funduszu Społecznego

27.05.2008 – Strajk nauczycieli. ZNP domaga się zwiększenia wynagrodzeń, utrzymania dotychczasowego zakresu praw
i obowiązków nauczycielskich wynikających z ustawy Karty Nauczyciela oraz dotychczasowych uprawnień emerytalnych.

30.05.2008 - Odnowienie sekretariatu, gabinetu wicedyrektora oraz Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej.
Oddanie do użytku kolejnej wyremontowanej sali do kształcenia zintegrowanego. Odnowienie schodów w starej części szkoły.

14.06.2008 - Zakończenie nadbudowy dwóch klas, zaplecza oraz korytarza nad wejściem głównym szkoły.

01.09.2008 - Zakończenie remontu holu głównego, oddanie do użytku trzech wyremontowanych sal na parterze
(dwie do języka polskiego i jedną do historii)

2009 – Odnowienie korytarzy (tynk żywiczny), wyłożenie podłóg płytkami ceramicznymi

21 - 22.11.2009 - Uroczyste obchody Jubileuszu 90 - lecia polskiej szkoły w Skokach

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.