logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2020-2021

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

 

 

dostepnosc plus logo kolor 1

 

 

     Już tradycyjnie 30 maja w Lubaniu odbył się, przeznaczony dla uczniów klas szóstych, Wojewódzki Konkurs „Polska i Polacy w czasie II wojny światowej”. Każda szkoła mogła zgłosić dwóch uczestników wyłonionych spośród uczestników etapu szkolnego. Naszą szkołę reprezentowali Patryk Talar i Artur Żołądkowski. To ci uczniowie najlepiej zgłębili wiedzę dotyczącą największego konfliktu XX wieku, a dokładnie wojny obronnej Polski w 1939 roku, walki Polaków na frontach całego świata, zbrodni katyńskiej i zagłady Żydów. Poznali działalność państwa podziemnego, Armii Krajowej i Szarych Szeregów, ważne postaci i bohaterów tamtych czasów.

     Podczas konkursu zadaniem uczestników było rozwiązanie testu przygotowanego przez pracowników poznańskiego IPN. Regulamin konkursu zakładał wyłonienie 10 najlepszych, którzy otrzymywali tytuł laureata. W tym zacnym gronie znalazł się Patryk Talar, który już po raz trzeci mierzył się z tym konkursem. Tym razem skutecznie. Wielki sukces młodego pasjonata i znawcy historii nagrodzony tytułem laureata i nagrodami rzeczowymi nie byłby możliwy, gdyby nie tytaniczna kilkumiesięczna praca młodego historyka pod czujnym okiem nauczycielki - Barbary Surdyk.

     Wynik Patryka to również dowód, że młodzi ludzie w Skokach interesują się historią i chętnie pogłębiają swoją wiedzę, dzięki czemu mogą cieszyć się z lauru najlepszych w Wielkopolsce. Cieszymy się bardzo z sukcesu naszego ucznia, gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w nowej szkole.

Barbara Surdyk

Kalendarz wydarzeń

Maj 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Data : wtorek, 25 maj 2021
26
27
28
29
30
31

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.