logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2020-2021

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

powiat1     Dnia 7 lutego  2018 r. w hali naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów: z Żelic i Wągrowca oraz dwa z Damasławka i dwa gospodarzy turnieju. Zespoły zostały rozlosowane do dwóch grup A i B, gdzie zagrały systemem „każdy z każdym”. Po zakończeniu spotkań w grupach, zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca zagrały ze sobą „na krzyż”, następnie zwycięzcy tych rozgrywek walczyli o miejsce pierwsze, a pokonani o miejsce trzecie. W turnieju mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów do 25 punktów każdy (przewaga dwóch pkt.), przy czym trzeci set do 15 punktów (przewaga dwóch pkt.)

.
     Pierwsze miejsce przypadło gospodarzom turnieju. Zespół I w składzie: Joanna Dziel, Magdalena Kaczmarek, Aleksandra Konieczka, Natalia Lahuta, Roksana Nowak, Patrycja Początek, Anna Pruss, Nikola Sroczyńska, Zuzanna Szczepaniak, Klaudia Szwed, Joanna Zalewska, Dagmara Żak. Opiekun Elżbieta Chojnacka.
     Drugie miejsce zajął zespół II reprezentowany również przez uczennice naszej szkoły w składzie: Aleksandra Tyll, Małgorzata Surdyk, Julia Przybylska, Wiktoria Gądysiak, Roksana Dudkiewicz, Wiktoria Markwitz, Małgorzata Gorońska, Izabela Dobska, Nicole Przybylska, Anna Laube, Wiktoria Krych, Nina Kujanek, Małgorzata Kubicka. Opiekun Hanna Węglewska.
     Na trzecim miejscu uplasował się Zespół Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku – zespół I, na czwartym Zespół Szkół  im. Adama Mickiewicza w Żelicach, na piątym Szkoła Podstawowa nr 1w Wągrowcu, a na szóstym Zespół Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku – zespół II.

Elżbieta Chojnacka

Kalendarz wydarzeń

Kwiecień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : czwartek, 1 kwiecień 2021
2
Data : piątek, 2 kwiecień 2021
3
Data : sobota, 3 kwiecień 2021
4
Data : niedziela, 4 kwiecień 2021
5
Data : poniedziałek, 5 kwiecień 2021
6
Data : wtorek, 6 kwiecień 2021
7
8
9
10
11
12
Data : poniedziałek, 12 kwiecień 2021
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.