logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

E-dziennik Logowanie

Rozkład 2020-2021

SZKOLNE VIDEO

wideo

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

 dep

dostepnosc plus logo kolor 1

 

 

Mobilna legitymacja     Zbliża się czas wakacji, urlopów i wyjazdów rodzinnych. Przypominamy, że już w ubiegłym roku nasza szkoła wprowadziła możliwość wystawiania uczniom mobilnej legitymacji. Posiadacz takiej mLegitymacji wyświetla ją na ekranie  telefonu i w ten sposób potwierdza, że jest uczniem naszej szkoły, skorzysta z ulg i zwolnień, tak samo jak w przypadku legitymacji papierowej. Dane z legitymacji elektronicznej można również przekazać użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. imię, nazwisko, wiek i wizerunek użytkownika, a także sprawdzi ważność jego mobilnej legitymacji.
     Aby założyć taką legitymację uczeń powinien posiadać telefon (z systemem Android w wersji 6.0 lub wyższej), zdjęcie elektroniczne i zgłosić się do sekretariatu szkoły. Zapraszamy.

 Renata Stróżewska

Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Informacje kontaktowe

adres2

Szkoła Podstawowa
im. Adama Mickiewicza
w Skokach.

ul. Poznańska 2
62 - 085 Skoki

 

Kontakt:
od poniedziałku - piątku
w godzinach 7:30 - 15:30.

 

tel. (61) 8124 - 021
fax. (61) 8124 - 021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.