W czwartek 11 czerwca klasa 3b udała się na piknik klasowy do Podleśnej Zagrody koło Mieściska. Uczniowie zobaczyli wiele zwierząt i pogłębili swoją wiedzę na ich temat. Były to między innymi psy husky, króliki, kozy, osiołki, strusie emu, papugi, bażanty, wiewiórki. Gospodarze miejsca w ciekawyi przystępny sposób opowiadali o zwyczajach
…