logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

KORONAWIRUS INFORMACJE

rodo

jadl

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

 

inspektor

Szkolne archiwa

Zajecia pozalekcyjne

zajecia pozalekcyjne projekt

 

Logopeda

 

doradztwo zawodowe

 dep

dostepnosc plus logo kolor 1

 

 

konkurs angielski     15 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. Przeznaczony był on dla uczniów klas 1 – 3 i zorganizowany został przez nauczycielki języka angielskiego: Justynę Grzegorzewską oraz Agatę Orzechowską. Patronem imprezy było wydawnictwo Macmillan. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro dzieci, wyłonionych podczas wcześniejszych eliminacji szkolnych.

Zadanie polegało na rozwiązaniu 45 minutowego testu. Nasi uczniowie zmierzyli się z rówieśnikami z Mieściska i Sienna. W konkursie przewidziane były trzy pierwsze miejsca: dla najlepszego pierwszo- , drugo- oraz trzecioklasisty. To oni właśnie nagrodzeni zostali upominkami od wydawnictwa. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i smycze. Zostali również ugoszczeni słodkim poczęstunkiem. Najlepsi z naszej szkoły okazali się: Rozalia Podraza, która zajęła III miejsce w kategorii klas 1, Mateusz Szymkowiak – miejsce II wśród klas 2 oraz Mateusz Stawiński – zdobywca I miejsca w rywalizacji klas 3. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Justyna Grzegorzewska

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.