W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek odbył się Konkurs Interpunkcyjny skierowany do uczniów klas czwartych. Przygotowany tekst nawiązywał do biblioteki jako miejsca pełnego wiedzy, inspiracji i czytelniczych odkryć. Uczestnicy musieli wykazać się uważnością, dokładnością oraz bardzo dobrą znajomością zasad interpunkcji. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a o końcowych wynikach decydowały pojedyncze punkty.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Wojciech Białożyński
II miejsce – Dawid Zawistowski
III miejsce – Maja Ciastowicz, Ignacy Cholewiński, Kira Kołodziejczak
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za udział w wydarzeniu promującym czytelnictwo oraz piękno języka polskiego. Konkurs zorganizowały Lidia Eksler oraz niżej podpisana
Agnieszka Wasylewicz





