W ramach Projektu czytelniczego realizowanego we współpracy z biblioteką szkolną z okazji Dnia Mamy odbyło się wyjątkowe spotkanie. Tym razem gościem klasy 3b była mama Dawida – pani Luiza. Wyjątkowa była też książka, którą wybraliśmy na to spotkanie. Wysłuchaliśmy wybranych rozdziałów książki pani Joanny Papuzińskiej pt. „Nasza mama czarodziejka”. Lektura ta wywołała wiele radości i uśmiechu. Wszystkie dzieci zgodziły się z tym, iż każda mama jest czarodziejką, która bardzo wiele potrafi. Mamy potrafią wywołać uśmiech, osuszyć łzy, rozwiązać każdy problem. Na koniec spotkania uczniowie podziękowali pani Luizie za wspólnie spędzony czas, złożyli życzenia oraz wręczyli laurkę. To było miłe i pełne ciepła spotkanie, które przypomniało nam, jak ważne są mamy i jak wiele im zawdzięczamy. Wszystkim mamom z okazji Ich święta życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i samych słonecznych dni.
M.Kapczyńska










