Spartakiada szkolna i atrakcyjny Dzień Dziecka

3 czerwca skocki stadion zamienił się w krainę fantastycznej rozrywki i aktywnego wypoczynku. Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców zapewniła dzieciom dmuchane zamki, zjeżdżalnie, Laser Tag z przeszkodami, piłkarskie rzutki, bańki mydlane, fotobudkę, zmywalne tatuaże, tory przeszkód, kąpiel w pianie, napoje, watę cukrową, popcorn, różne słodkości i wiele innych atrakcji. Każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie i bawić się w pełni. Był to dzień pełen radości, uśmiechów i wspólnego spędzania czasu. 
Uczniowie brali także udział w Spartakiadzie Szkolnej. Klasy I-III rywalizowały w przeciąganiu liny, rzucie beretem, piłkarskich rzutkach, a klasy IV-VIII uczestniczyły dodatkowo w rozgrywkach piłki nożnej, piłki siatkowej i strzelaniu z wiatrówki. W każdej konkurencji klasa zdobywała punkty, które po zsumowaniu pozwoliły wyłonić zwycięzców.
W imieniu Rady Rodziców, dyrekcji szkoły, nauczycieli i uczniów serdeczne podziękowania kierujemy do:
– Pana Burmistrza Wojciecha Cibaila – za obecność, życzenia i podarunki,
– Pani dyrektor Banku Spółdzielczego w Skokach – Marleny Mazurkiewicz – za obecność, prezenty w postaci piłek oraz za stanowisko promocyjne.
Dziękujemy:
– Kurkowemu Bractwu Strzeleckiemu – za udostępnienie strzelnicy,
– przedstawicielom Komisariatu Policji w Skokach, którzy przybyli z psem Laserem – za obecność i uatrakcyjnienie festynu,
– przedstawicielom Ochotniczej Straży Pożarnej  – za pokazy i mgiełkę wodną,
– Paniom z Rady Rodziców za organizację, zaangażowanie i serdeczność.
Odrębne podziękowania przekazała Przewodnicząca Rady Rodziców – Paulina Serba, która podkreśliła niezastąpione wsparcie, pomoc i gotowość dyrekcji, grona pedagogicznego oraz pracowników administracyjnych szkoły. Wymieniła także dużą pomoc prezesa Klubu Sportowego Wełna Skoki pana Marcina Bejmy oraz pana Tomasza, który był na stanowisku od 6 rano. Podziękowała także rodzicom za dostarczenie ciast i ciasteczek, a przede wszystkim rodzicom obecnym na festynie oraz tym, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania, choć nie mogli być obecni na boisku.
Festyn sportowo-rekreacyjny został sfinansowany ze środków zebranych podczas XVII Balu Charytatywnego „Sentyment do Szkoły” oraz z wpłat na RR.

Renata Stróżewska

Comments are closed.
Skip to content