Szkolne Koło Wolontariatu dla “Pól Nadziei”

Nasza przygoda z tegoroczną edycją “Pól Nadziei” rozpoczęła się jesienią. To wtedy wolontariusze posadzili wokół szkoły cebulki żonkili – międzynarodowego symbolu nadziei i solidarności z osobami terminalnie chorymi.
Wiosną odbył się kolejny etap akcji. 9 maja młodzież zbierała na terenie Skoków datki przeznaczone na potrzeby Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu.
W tym roku udało się zebrać 9498 zł.
Sukces akcji to zasługa wielu osób.
Dziękujemy uczniom-wolontariuszom, Nauczycielom i Rodzicom za czas, zapał i bezinteresowny trud.
Przede wszystkim jednak dziękujemy Darczyńcom za każdą wrzuconą do puszki złotówkę i okazane serce.

Renata Hamulczyk

Comments are closed.
Przejdź do treści