logo bip


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W szkole uczymy się i pracujemy od poniedziałku do piątku :)

Dla Rodziców

Kalendarium szkoly

Osiagniecia uczniow

Ogloszenia

Statut szkoly

Samorzad uczniowski

Komisja rewizyjna Prezydium rady rodzicow

Pedagog szkolny

Szkolne archiwa

Regulaminy wewnatrzszkolne

Zajecia pozalekcyjne

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

1. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

- w klasach 4: Artur Cibail – wyróżnienie

- w klasach 5: Aleks Urbaniak - wyróżnienie

- w klasach 6: Paulina Kubicka – wyróżnienie                                         

2. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim tytuł laureata uzyskali: Martyna Kubiak, Szymon Kubiak i Patryk Talar. Tytuł finalisty uzyskał Artur Żołądkowski.

3. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce nasi reprezentanci tytuł laureata uzyskali: Paulina Kubicka, Patryk Talar, Oliwia Fredrych, Rafał Jarzębowski, Michał Szklennik.

5. W Ogólnopolskim Turnieju PTTK   I   miejsce w województwie wielkopolskim i 9 w kraju wywalczył nasz zespól w składzie: Paulina Kubicka, Paulina Kawczyńska i Rafał Jarzębowski.

6. W ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik ” nagrodę i wysoki wynik uzyskała Paulina Kawczyńska.

7. W wojewódzkim konkursie historycznym „Polska i Polacy w czasie II Wojny Światowej” tytuł laureata uzyskał Patryk Talar.

8. W powiatowym Konkursie wiedzy o Cystersach II miejsce zajęła Oliwia Fredrych a III miejsce uzyskał Mateusz Kulus.

9. Nasi uczniowie uczestniczyli również w etapie okręgowym Konkursu Przyrodniczego dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych „Rośliny i zwierzęta polskich gór” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”. III miejsce zdobył Sergiusz Widziński a IV miejsce Seweryn Janus.

10. W VIII  konkursie ekologicznym „Cały świat chce odetchnąć czystym powietrzem” wyróżnienie uzyskała Martyna Loręcka.

11. W powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym nasza drużyna zdobyła I miejsce i uczestniczyła w finale wojewódzkim. (Paulina Kawczyńska, Paulina Kubicka, Mateusz Kamiński, Mikołaj Szklarz).

Indywidualnie I miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zdobyła Paulina Kawczyńska.

12. W XVIII Powiatowych Konfrontacjach Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych „Witryna 2016” nasz zespół zdobył wyróżnienie (Tomasz Komasiński, Olga Kujawa, Aleksandra Kądzioła, Kinga Kucharska, Laura Przybysz i Jagoda Łuczak).

Sukcesy sportowe

13. Nasza drużyna zdobyła I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach.

14. IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach zdobył Artur Cibail.

15. II miejsce naszego zespołu w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

16. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców .

17. IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w BOCCI.

18. III miejsce naszej drużyny w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

19. W Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

II miejsce – Zofia Teofilewska

V miejsce – Maciej Łuczak

Drużynowo nasz zespół zdobył VII miejsce.

20. W Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym zespół dziewcząt zajął VII miejsce a chłopców IV.

21. VII miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski w Biegach na Orientację w kategorii dziewcząt i XXII w kategorii chłopców.

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

1. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

- w klasach 2:  Amelia Glapa – wyróżnienie (D.Kubicka)

- w klasach 3: Artur Cibail – wyróżnienie (A. Lubiatowska)

- w klasach 4: Aleks Urbaniak, Martyna Kubiak i Szymon Kubiak – wyróżnienie (N.Klimas)

- w klasach 5: Mateusz Kamiński i Paulina Kawczyńska – wyróżnienie

(N.Klimas)

- w klasach 6: Aleksandra Szymańska – wyróżnienie (M.Berendt)                                         

2. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim :

I miejsce w województwie uzyskały: Aleksandra Tyll i Małgorzata Surdyk.

III miejsce w województwie uzyskała  Klaudia Szwed.

IV miejsce w województwie uzyskał  Kajetan Dłużnik a Patryk Talar był finalistą tego konkursu.   (B. Surdyk)

3. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce nasi reprezentanci uzyskali następujące wyniki:

I miejsce w województwie – Oliwia Fredrych (IV), Martyna Kubiak (IV), Szymon Kubiak (IV), Paulina Kubicka (V), Małgorzata Surdyk (VI) i Alaksandra Szymańska (VI).

II miejsce w województwie – Piotr Łuczak (VI).    (B.Surdyk)

4. W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Alfik”

- I miejsce w Polsce – Szymon Kubiak klasa IV,

- II miejsce w województwie – Oliwia Fredrych (IV),

- III miejsce w województwie – Anita Brzezińska (IV),

- IV miejsce w województwie – Albert Grzegorzewski (IV),

- V miejsce w województwie – Mateusz Kulus (IV),

- III miejsce w województwie – Sergiusz Widziński (V),

- I miejsce w województwie – Małgorzata Surdyk (VI),

- II miejsce w województwie – Piotr Łuczak i Aleksandra Szymańska (VI),

- IV miejsce w województwie – Magdalena Kaczmarek (VI) (B.Surdyk)

5. W Ogólnopolskim Turnieju PTTK   II   miejsce w województwie wielkopolskim wywalczyły: Paulina Kubicka, Aleksandra Szymańska i Małgorzata Surdyk.    (B. Surdyk)

6. W ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik 2014” wyróżnienia uzyskali: Szymon Kubiak z klasy 4 (A. Szymkowiak) oraz Szymon Kruś, Alicja Rojtek i Krzysztof Stefan z klasy 2

(D. Kubicka)

7. W wojewódzkim konkursie historycznym „Polska i Polacy w okresie II Wojny Światowej” finalistami zostali Patryk Talar i Bartosz Sierzchuła.   (B. Surdyk)

8. Konkurs wojewódzki „Poezja z historią w tle” – I miejsce w województwie zdobyła Małgorzata Surdyk.  (B. Surdyk)

8. W powiatowym konkursie „ Powstanie wielkopolskie w oczach dziecka” tytuł  laureata zdobyły Edyta Malczewska (IV) i Małgorzata Surdyk (VI).   (B.Surdyk)

9. Nasi uczniowie uczestniczyli również w etapie okręgowym Konkursu Przyrodniczego dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych „Parki Narodowe w Polsce” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”. Nasi reprezentanci to: Paulina Kubiak (VI), Piotr Sawiński (VI), Bartosz Sierzchuła (VI), Aleksandra Szymańska (VI) i Małgorzata Surdyk (VI).   (M. Fertsch)

10. W VII konkursie ekologicznym „Światło, źródło życia na Ziemi” w kategorii praca plastyczna  Paulina Kubiak otrzymała nagrodę senatora Mieczysława Augustyna a Małgorzata Surdyk i Piotr Łuczak otrzymali wyróżnienia. (M.Fertsch)

11. W Powiatowym Konkursie Wiedzy  o Ruchu Drogowym nasza drużyna zdobyła I miejsce i uczestniczyła w finale wojewódzkim.

Indywidualnie I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy  o Ruchu Drogowym zdobyła Małgorzata Surdyk.   (K.Gapiński)

12. W XVII Powiatowych Konfrontacjach Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych „Witryna 2015” nasz zespół zdobył

I miejsce (Paulina Kubiak, Aleksandra Tyll, Aleksandra Szymańska, Gabriela Mistrzak, Kamila Przywarska, Oliwia Wocińska).  (Jowita Maćkowiak)

Sukcesy sportowe

13. Nasza drużyna zdobyła III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach. (W.Molińska)

14. IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach zdobył Artur Cibail. (W.Molińska)

15. Mistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. (K. Dziel)

16. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców . (J.Bojarski)

17. II miejsce naszej drużyny w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. (Bojarski/Dziel/Kramer)

18. W Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Biegach Przełajowych:

- II miejsce Krystian Konieczny i udział w finale wojewódzkim,

- III miejsce Aleksandra Szczepocka,

- IV miejsce Roksana Nowak i udział w finale wojewódzkim,

- IV miejsce Zofia Teofilewska i udział w finale wojewódzkim,

- V miejsce Sara Słomińska i udział w finale wojewódzkim. (Bojarski/Dziel/Kramer)

19. X miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski w Biegach na Orientację w kategorii dziewcząt. (K.Dziel)

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

1. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

- w klasach 2:  Kacper Połczyński - wyróżnienie

- w klasach 3: Aleks Urbaniak uzyskał wynik bardzo dobry a wyróżnienie zdobyli Martyna Kubiak i Szymon Kubiak

- w klasach 4: Paulina Kawczyńska uzyskała wynik bardzo dobry a wyróżnienie zdobyli Sergiusz Widziński, Paulina Kubicka i Klaudia Przykucka

- w klasach 5: Aleksandra Szymańska – wyróżnienie

- w klasach 6: Piotr Kawczyński i Julia Frąckowiak – wyróżnienie.

2. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim :

I miejsce w województwie uzyskali: Martyna Frąckowiak, Julia Frąckowiak i Kacper Kujawa.

III miejsce w województwie uzyskał  Kasper Grzegorzewski.

3. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce nasi reprezentanci uzyskali następujące wyniki:

I miejsce w województwie – Martyna Frąckowiak (klasa VI) i Paulina Kubicka (klasa IV).

II miejsce w województwie – Małgorzata Surdyk (klasa V).

III miejsce w województwie – Adrian Szwed (klasa VI), Patryk Talar i Sergiusz Wojtaszek (klasa IV).

4. W Ogólnopolskim Turnieju PTTK   I   miejsce w województwie wielkopolskim i udział w finale ogólnopolskim wywalczyły: Adrianna Będziecha, Weronika Rojtek i Małgorzata Surdyk.

5. W ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik 2014” wyróżnienia uzyskali: Paulina Kubicka i Dorota Konowalska.

6. Nasi uczniowie uczestniczyli również w etapie okręgowym Konkursu Przyrodniczego dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych „Skrzydlaci Mieszkańcy naszych lasów” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”. Nasi reprezentanci to: Zuzanna Szczepaniak, Aleksandra Konieczka, Weronika Rojtek, Agnieszka Pietrzak i Paulina Kubicka.

7. Nasza reprezentacja uczestniczyła również w Konkursie „Wszyscy Równi – prawa człowieka oczami dziecka” organizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

8. W Powiatowym Konkursie wiedzy o Cystersach IV miejsce zajął Adam Frąckowiak a V miejsce Paulina Kubicka.

9. W Powiatowym Konkursie Wiedzy  o Ruchu Drogowym nasza drużyna zdobyła III miejsce.

10. W Konkursie Języka angielskiego na etapie powiatowym II miejsce zajęła Patrycja Gronowicz.

11. W Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego II miejsce w kategorii klas VI uzyskała Patrycja Gronowicz a w kategorii klas V - II miejsce zdobyła Aleksandra Szymańska.

Sukcesy sportowe

12. Nasza drużyna zdobyła I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach.

13. III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach zdobył

14. Mistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt (piąte miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego),

15. Mistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców (trzecie miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego),

16. Wicemistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców,

17. Wicemistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej Chłopców,

18. III  miejsce w Powiecie Wągrowieckim w turnieju o Puchar premiera Donalda Tuska w kategorii uczniów 5 klas i młodszych.

19. Krystian Konieczny zdobył Mistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych,

20. Jan Fertsch, Filip Jarzembowski, Michał Przywarski i Dawid Sznajder- otrzymali powołanie i uczestniczyli w konsultacjach szkoleniowych organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Pile.

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013

1. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim :

I miejsce w województwie uzyskała Anna Surdyk

III miejsce w województwie uzyskał  Mateusz Pawlicki

2. W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce tytuł laureata uzyskali:

- w klasach 4 : Piotr Łuczak i Małgorzata Surdyk,

- w klasach 5: Martyna Frąckowiak,

- w klasach 6: Anna Surdyk, Aleksandra Szymaś  i  Jacek Śrama.

Tytuł finalisty uzyskali: Kacper Kujawa i Adrian Szwed.

3. W Wojewódzkim Konkursie „Polacy w czasie II wojny światowej”  tytuł finalisty uzyskali:  Patryk Jankowski i Anna Surdyk.

4. W VI Edycji Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – nagrodę otrzymał Szymon Kubiak w kategorii klas drugich, a wyróżnienie otrzymali Mateusz Kamiński i Paulina Kubicka w kategorii klas trzecich.

5.  W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” wyróżnienia otrzymali:

- w klasach 2: Aleks Urbaniak, Martyna Kubiak, Adam Frąckowiak i Szymon Kubiak,

- w klasach 3: Paulina Kubicka i Mateusz Kamiński,

- w klasach 5: Piotr Kawczyński i Julia Frąckowiak,

- w klasach 6: Anna Surdyk.

6. W Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych „ Salamandra” pod hasłem „ Ptaki Polski zagrożone wyginięciem”  w etapie rejonowym :

IV miejsce uzyskała Anna Surdyk (najlepszy wynik wśród uczniów szkół podstawowych),

V miejsce uzyskali: Patryk Jankowski i Mateusz Pawlicki,

VI miejsce – Aleksandra Szymaś.

7. W Ponadgminnym Konkursie Języka Angielskiego VIII miejsce zajęła Julia Dereżyńska..

8.W Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym nasza drużyna w składzie: Kasper Grzegorzewski, Anna Surdyk i Patryk Jankowski, zdobyła III miejsce .

9. W Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Halowej chłopców II miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Sommerfeld Adrian, Jankowski Patryk, Futro Szymon, Belter Bartosz, Kubiak Krystian, Grabiszewski Michał, Kubicki Stanisław, Dąbrowski Sebastian, Jarzembowski Filip.

10. W Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej chłopców II miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły.

11. W  Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej chłopców II  miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie:  Adrian Sommerfeld, Patryk Jankowski, Bartosz Belter, Filip Stefański, Patryk Szwed, Szymon Futro, Filip Jarzembowski, Dawid Loręcki, Mikołaj Gebler, Michał Grabiszewski, Adrian Nowak.

13. W Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej dziewcząt I miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Natalia Jahnz, Magdalena Moszczyńska, Julia Nowicka, Anna Surdyk, Małgorzata Surdyk, Anna Połczyńska i Małgorzata Połczyńska.

14.  I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach zdobyła drużyna w składzie: Paweł Bartsch, Mateusz Kamiński, Anna Surdyk i Aleksandra Tyll.

15. III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach zdobył Bartosz Sierzchuła   a  IV miejsce Mateusz Kamiński.

16. II m  w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

17. IV m Aleksandry Szczepockiej oraz V m Łucji Teofilewskiej  w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych oraz ich udział w Finale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

18. IV m i VI m w Drużynowych  Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

19.IV m i VI m w Drużynowych  Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

20.  I m – Franciszek Dukszta w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

21. III m – Anna Surdyk w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

22. X m – Adrian Szwed, XVI m – Aleksandra Szymaś, XVII m Maciej Maryniocha w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach na Orientację

23. XV m w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach na Orientację Dziewcząt

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

W piątej edycji konkursu nauk przyrodniczych „Świetlik” nagrodę i wyróżnienie otrzymały 2 osoby, a wyróżnienie zdobyły 3 osoby.

W konkursie matematycznym „Kangur” wyróżnienia otrzymało: 5 osób

W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 4 uczniów uzyskało tytuł laureata

W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce 4 uczniów uzyskało tytuł laureata. Dwoje uczniów zostało finalistami tego konkursu.

W Wojewódzkim Konkursie „Kręgowce zagrożone wyginięciem” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych tytuł finalisty 1 osoba.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej  i IV miejsce  w rejonie pilskim zajęła drużyna dziewcząt.

I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Sitkowej.

I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Sitkowej.

VII miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej.

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

W piątej edycji konkursu nauk przyrodniczych „Świetlik” nagrodę i wyróżnienie otrzymały 2 osoby, a wyróżnienie zdobyły 3 osoby.

W konkursie matematycznym „Kangur” wyróżnienia otrzymało: 5 osób

W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 4 uczniów uzyskało tytuł laureata

W Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce 4 uczniów uzyskało tytuł laureata. Dwoje uczniów zostało finalistami tego konkursu.

W Wojewódzkim Konkursie „Kręgowce zagrożone wyginięciem” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych tytuł finalisty 1 osoba.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej  i IV miejsce  w rejonie pilskim zajęła drużyna dziewcząt.

I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Sitkowej.

I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Sitkowej.

VII miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej.

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2010/2011

7 laureatów Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce (Edward Surdyk, Radosław Dorawa, Dariusz Dziel, Daria Szwed,
Anna Surdyk, Aleksandra Szymaś, Jacek Śrama)
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wlkp
I I miejsce w województwie wielkopolskim : Edward Surdyk – klasy VI
Laureatka - Natalia Stożek – klasy VI
Powiatowy konkurs Wiedzy o Cystersach – I miejsce Martyna Frąckowiak
Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Świetlik” wyróżnienia otrzymali:
- Edward Surdyk i Julia Wasylewicz w klasach VI
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur wyróżnienia otrzymali:
Julia Frąckowiak – klasy III
Jacek Śrama – klasy IV
I miejsce w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego „Salamandra” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
– Edward Surdyk. Udział w finale ponadwojewódzkim.
 Edward Surdyk został finalistom Etapu wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego
 II miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
IX miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego
– Blanka Kopydłowska – VIII miejsce indywidualnie, Ewelina Szamańska – VI m. indywidualnie.
XIVmiejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetowych Biegach na Orientację.
II miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetowych Biegach na Orientację:
Gasińska Karolina, Szymańska Ewelina, Bartkowiak Justyna, Krych Angelika, Kopydłowska Blanka.
 
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców i III miejsce w rejonie pilskim
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i IV miejsce w rejonie pilskim:
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej Chłopców i V miejsce w rejonie pilskim

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej Halowej.

 
I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach
I m. w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych (XVII miejsce w finale wojewódzkim)
I m. w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w indywidualnych biegach przełajowych:
Ewelina Szymańska, Blanka Kopydłowska
(XIII w finale wojewódzkim ), Mateusz Tyll (X w finale wojewódzkim).
IIm. – Radosław Dorawa
IIIm. – Michalina Krzymieniewska
Jakub Kubiński
Hubert Łukaszewski
 I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w
Indywidualnych Biegach Przełajowych
 II miejsce Eweliny Szymańskiej w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym.
 
V miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej im. Macieja Udzika „Małe Mundialito 2011” drużyny chłopców .
III miejsce w sztafecie pływackiej 4 razy 25 m w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca.
I m. – Patryk Szwed na dystansie 50 metrów stylem dowolnym
II m. – Miłosz Szwed –na dystansie 25 metrów stylem dowolnym
III m. – Bartosz Belter - na dystansie 50 metrów stylem dowolnym i klasycznym.
II miejsce drużyny chłopców w III Gminnym Turnieju Orlików o Puchar Wójta Gminy Wągrowiec w Piłce Nożnej
 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2009/2010


4 laureatów Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce ( Anna Pilaczyńska, Edward Surdyk, Radosław Dorawa, Krzysztof Pol)
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wlkp
I miejsce w województwie wielkopolskim : Weronika Pawlicka - klasy VI
Edward Surdyk – klasy V
II miejsce w województwie wielkopolskim: Natalia Stożek – klasy V
Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg – Edward Surdyk - I miejsce w województwie wielkopolskim
Powiatowy konkurs Wiedzy o Cystersach – IV miejsce Edward Surdyk
Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Świetlik” wyróżnienia otrzymali:
- Krzysztof Neldner i Anna Surdyk w klasach trzecich
- Krzysztof Pol w klasach czwartych
- Edward Surdyk i Julia Wasylewicz w klasach piątych
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur wyróżnienia otrzymali:
Aleksandra Szymaś i Krzysztof Pol.
I miejsce w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego „Salamandra” dla uczniów szkół podstawowych
i gimnazjów oraz IV miejsce w pierwszej części etapu wojewódzkiego – Edward Surdyk.
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Indywidualnych Biegach na Orientację – Mikołaj Druciarek (mistrz województwa)
IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach na Orientację – Mikołaj Druciarek,
Luiza Chudzik, Dominika Szczepaniak, Bartosz Szymaś, Edward Surdyk
IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego
– Blanka Kopydłowska, Ewelina Szamańska, Zuzanna Rychlicka, Anna Świątkowska, Denis Grabiszewski
 
I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetowych Biegach na Orientację:
Mikołaj Druciarek, Krzesimir Karczmarek, Patryk Szymkowiak
 
III miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetowych Biegach na Orientację: Luiza Chudzik,
Dominika Szczepaniak, Daria Kucz
 
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców i V miejsce w rejonie pilskim:
(Krzesimir Kaczmarek, Łukasz Rakowski, Hubert Sygnecki, Radosław Dorawa, Jakub Kubiński, Mikołaj Druciarek,
Mateusz Futro, Patryk Wojtasiak, Karol Bartach, Artur Andryszczyk, Bartosz Kuliński).
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i IV miejsce w rejonie pilskim:
Dominika Szczepaniak, Anna Świątkowska, Julia Burzyńska, Patrycja Dudzińska, Agata Herkt, Marta Kubicka, Daria Kucz,
Eliza Mieleszczuk, Wiktoria Stróżyńska, Ewelina Szymańska
 
 
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej Chłopców
( Krzesimir Kaczmarek, Łukasz Rakowski, Hubert Sygnecki, Radosław Dorawa, Jakub Kubiński,
Mikołaj Druciarek, Mateusz Futro, Patryk Stoiński)
 
 
I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach
(Patryk Bałażyk, Mateusz Tyll, Patryk Szymkowiak i Aleksandra Tyll)
W Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął
Patryk Bałażyk a III Patryk Szymkowiak.
Mateusz Tyll został mistrzem powiatu wągrowieckiego w szachach w kategorii „open”
Mateusz Tyll zajął VI miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Warcabach.
III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym – Anna Świątkowska,
Kinga Loręcka, Daria Kucz,
Dominika Szczepaniak, Luiza Chudzik, Paulina Janc
Anna Świątkowska - I miejsce indywidualne w Mistrzostwach Powiatu
Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym
IV miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym – Mikołaj Druciarek,
Łukasz Rakowski, Krzesimir Karczmarek, Bartosz Kuliński, Radosław Dorawa, Denis Grabiszewski
Ilona Borkowska – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Zuzanna Rychlicka – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Blanka Kopydłowska – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Daria Kucz – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w
Indywidualnych Biegach Przełajowych
Denis Grabiszewski – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
 
I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w
Indywidualnych Biegach Przełajowych
 
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych
Biegach Przełajowych - Kostecka Anna, Chudzik Luiza, Kopydłowska Blanka,
Kucz Daria, Szczepaniak Dominika, Andryszczyk Artur, Dorawa Radosław,
Druciarek Mikołaj, Grabiszewski Denis, Nowak Paweł, Szymaś Bartosz
 
I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej im. Macieja Udzika „Małe Mundialito 2010” drużyny chłopców,
a tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Radosław Dorawa.
Kubiński Jakub
Tyll Mateusz
Dorawa Radosław
Surdyk Edward
Szymaś Bartosz
Łukaszewski Hubert
Grabiszewski Denis
Szymkowiak Marek

 


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2008/2009
 
5 laureatów Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce (Paweł Dziekan, Piotr Dembiński, Edward Surdyk,     
Radosław Dorawa, Danuta Śmigielska) B. Surdyk
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wlkp – I miejsce Piotr Dembiński
     B. Surdyk
 
Operacja wolność – wojewódzki projekt historyczny z okazji 90-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego – 5miejsce w województwie
(Mateusz Fertach, Marcin Kruś, Maciej Kujawa, Mateusz Nowak, Agata Frąckowiak, Magda Majchrzak) B. Surdyk
 
Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg – Piotr Dembiński
- I miejsce w województwie wielkopolskim B .Surdyk
 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
- Brązowy Kangur - Krzysztof Pol
- Brązowy Kangur – Edward Surdyk, K. Gapiński
 
5 miejsce w finale wojewódzkim Turnieju Coca Cola – piłka nożna (I miejsce w powiecie i I miejsce w rejonie) A. Kramer
Mateusz Fertach , Błażej Gebler, Jakub Obst , Rafał Maciejewski , Jakub Dzikowski, Piotr Dembiński, Paweł Gruss, Radosław Dorawa,
Maciej Kujawa, Fabian Burzyński.
 
 
Mateusz Nowak – V miejsce, Denis Grabiszewski – V-miejsce, Blanka Kopydłowska – VIII miejsce, w Mistrzostwach Wielkopolski
w Indywidualnych Biegach Przałajowych K. Dziel
 
 
V miejsce drużynowo w Mistrzostwach Wielkopolski w Indywidualnych Biegach Przełajowych   
K. Dziel  
Mateusz Nowak, Denis Grabiszewski, Blanka Kopydłowska, Daria Kucz, Ilona Borkowska, Jakub Dzikowski
 
IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Sztafetowych Biegach na Orientację w kategorii chłopców
K.Dziel, Krzesimir Kaczmarek, Mikołaj Druciarek, Mateusz Nowa
 

VI miejsce drużynowo w Mistrzostwach Wielkopolski w Warcabach Klasycznych  W. Molińska (Patryk Bałażyk, Mateusz Tyll,
Patryk Szymkowiak)
 
 
IV  miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w  Indywidualnych Biegach na Orientację K.Dziel
Druciarek Mikołaj, Surdyk Edward, Szymaś Bartosz, Chudzik Luiza, Szczepaniak Dominika.
 
 
I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Indywidualnych Biegach na Orientację      K. Dziel
Mikołaj Druciarek
 
 
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2007/2008
 
Paweł Dziekan, Piotr Dembiński, Edward Surdyk, Marta Szmyra, Aleksandra Samol – laureaci Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
 
Marta Szmyra - finalistka Wielkopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego
 
Aleksandra Samol - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Salamandra „Ptaki wodno-błotne Polski”
 
Marta Szmyra - wyróżnienie za udział w finale wojewódzkim Wojewódzkego Konkursu Recytatorskiego
Twórczości Adama Mickiewicza
 
Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Świetlik”
 
Krzysztof Pol - 4 miejsce w kraju, w kategorii klas II
 
Piotr Dembiński i Paweł Dziekan - 4 miejsce w kraju, w kategorii klas V
 
Joanna Kruczek - 8 miejsce w kraju, w kategorii klas VI
 
Julia Wasylewicz - 10 miejsce w kraju w kategorii klas 3
 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
 
- bardzo dobry wynik uzyskał Krzysztof Pol
 
- wyróżnienie uzyskały Marta Szmyra i Joanna Kruczek
 
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
 
- III miejsce zajął Filip Kujawa
 
- III miejsce drużynowo
 
Marta Szmyra – I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Cystersach
 
Aleksandra Samol – I miejsce w Międzygminnym Konkursie Przyrodniczym „Las i jego mieszkańcy w Polsce”
 
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania – wyróżnienia dla Romy Markiewicz z 3a i Marka Szymkowiaka z 3b
 
16 miejsce w finale wojewódzkim Turnieju Coca Cola – piłka nożna (I miejsce w powiecie i I miejsce w rejonie)
 
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej
 
II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych
 
Patryk Szymkowiak - I miejsce w kategorii juniorów w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach
 
Radosław Dorawa - II miejsce w kategorii juniorów w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Warcabach
 
III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Szachach

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.