Za nami mistrzostwa szkoły w strzelectwie sportowym, które odbyły się 7 maja. W obecności dyrektora szkoły Andrzeja Surdyka i brata kurkowego Grzegorza Misiaka, pierwsze miejsce wystrzelał Stanisław Wróbel, druga była Martyna Pauszek, trzecie miejsce przypadło Laurze Fertsch. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i zostali zakwalifikowani do zwodów powiatowych w strzelectwie sportowym,
…