Najwyższe wyróżnienie dla absolwenta Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach za wybitne osiągnięcia w nauce, najwyższe wyniki z egzaminu zewnętrznego oraz wzorowe zachowanie zostało wręczone 20 października 2022 roku.
Wśród pretendentów do tak zaszczytnego tytułu byli: Małgorzata Kaleta z klasy 8a, Marianna Lahuta z klasy 8b, Bartosz Warzbiński z klasy 8c, Amelia Jeske i Dawid Laube z klasy 8d, Piotr Mróz z klasy 8e oraz Nicole Pac z klasy 8f.
„Pierwszym wśród równych sobie” został Piotr Mróz z klasy 8e. W imieniu Rady Pedagogicznej certyfikat Primus Inter Pares wraz z upominkiem wręczył dyrektor szkoły Pan Wiesław Berendt, w imieniu Rady Rodziców – Pani Paulina Serba. W uroczystości uczestniczyli rodzice laureata Państwo Violetta i Jerzy Mróz oraz wychowawczyni Pani Danuta Kobus-Bogunia.
Piotr Mróz to pracowity, odpowiedzialny, kreatywny, uparty w dążeniu do celu uczeń wyróżniający się wysoką kulturą osobistą. To młody człowiek z otwartym umysłem, głodny wiedzy.
Duma przepełnia nasze serca, mając świadomość, właściwie ulokowanego i pielęgnowanego skarbu jakim jest wiedzy.
Piotrze, Małgorzato, Bartoszu, Amelio, Dawidzie oraz Nicole dawajcie każdemu dniu szansę stawania się najpiękniejszym w całym Waszym życiu.

Danuta Kobus-Bogunia

Comments are closed.
Skip to content