Wycieczka wakacyjna do Parku Trampolin FlyPark

29 czerwca 2022 r. uczniowie młodszych klas naszej szkoły pod opieką Pauliny Marszewskiej, Estery Kruszki i Danuty Kubickiej wybrali się na wycieczkę do Parku Trampolin FlyPark w Poznaniu. Głównym celem wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych, zacieśnianie relacji koleżeńskich.  
Podczas godzinnego pobytu pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów nasi uczniowie mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji obiektu. Wykonywali proste akrobacje na trampolinach, nurkowali w basenie z gąbkami, toczyli walki gladiatorów, próbowali sił w rodeo, wspinali się po ściance, pokonywali przeszkody na torze parkour, zjeżdżali na pontonach, a także korzystali ze strefy piłki nożnej i koszykowej.
Po wyśmienitej zabawie na wszystkich uczestników czekała orzeźwiająca porcja napoju oraz słodka przekąska. Trochę zmęczeni,  ale z dobrym humorem i pozytywną energią uczniowie powrócili do domu bogatsi o nowe doświadczenia.

Comments are closed.
Skip to content